Здирко, Н. Г.
    Мотивація як найважливіша функція в управлінні публічними закупівлями [Текст] / Н. Г. Здирко, А. Ю. Козаченко // Економіка та держава. - 2020. - № 4. - С. 156-161 : табл. - Бібліогр. с. 160-161 (29 назв)
Рубрики: Закупівельна діяльність--Мотивація
Анотація: У статті проведено аналіз літературних джерел та розмаїття поглядів науковців на формулювання дефініції "мотивація", що дало змогу виокремити ознаки відмінності розуміння цього поняття. Досліджено сутність понять "потреби", "мотив", "мотивування", "стимул", "стимулювання". Здійснено аналіз структури мотивації в управління публічними закупівлями, як процесу, що поєднує цілісний комплекс дій, основу реалізації яких становлять потреби, мотиви та стимули, що спрямовані та мають на меті досягнення бажаного результату (задоволення потреб замовника у товарі (виконанні робіт, наданні послуг), закупівля товарів найвищої якості за найнижчою ціною, зменшення закупівельних цін у результаті залучення якомога ширшого кола постачальників, прозорість проведення тендерів через торгові майданчики). Висвітлено особливості функції мотивації в управлінні публічними закупівлями.


Дод.точки доступу:
Козаченко, А. Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Здирко, Н. Г.
    Теоретична сутність та класифікація необоротних матеріальних активів [Текст] / Н. Г. Здирко, О. І. Черешневий // Економіка АПК. - 2020. - № 12. - С. 29-37 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Необоротні матеріальні активи--Облік
Кл.слова (ненормовані):
необоротні матеріальні активи -- бухгалтерський облік -- класифікація активів -- незавершені капітальні інвестиції -- основні засоби -- бюджетні установи
Анотація: Мета статті - визначити теоретичну сутність необоротних матеріальних активів та удосконалити їх класифікацію з метою розвитку бухгалтерської науки. На шляху інтеграції національної системи бухгалтерського обліку до міжнародних стандартів на окрему увагу заслуговує визначення теоретичної суті необоротних матеріальних активів і приведення класифікації згаданих активів до облікових потреб не тільки на національному рівні, а й на рівні міжнародних стандартів та вимог. Наведено пропозиції щодо класифікації необоротних матеріальних активів.


Дод.точки доступу:
Черешневий, О. І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)