Павлова, В. А.
    Оцінювання ресурсного потенціалу підприємств машинобудівної галузі [Текст] / В. А. Павлова, О. В. Кузьменко // Держава та регіони. Серія Економіка та підприємництво. - 2010. - № 1. - С. 152-156. - Бібліогр.: с.155-156
Рубрики: Машинобудування--Машинобудівні підприємства--Україна


Дод.точки доступу:
Кузьменко, О. В.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Кузьменко, О. В.
    Рецензія на підручник Тетяни Олександрівни Коломоєць "Адміністративне право України" (академічний курс) / О. В. Кузьменко // Підприємництво, господарство і право. - 2012. - № 1. - С. 168-169
ББК 67.301
Рубрики: Рецензії на книги--Правознавство


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Кузьменко, О. В.
    Дослідження відповідності ресурсного потенціалу машинобудівного підприємства його рейтингу [] / О. В. Кузьменко // Економіка та держава. - 2012. - № 12. - С. 63-66. - Бібліогр. с.66 ( 10 назв)
ББК 65.305.8
Рубрики: Машинобудівні підприємства--Економічні ресурси
Анотація: У статті розглядається методика оцінки ресурсного потенціалу та його відповідність рейтингу машинобудівного підприємства серед основних конкурентів на певному відрізку часу.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Кузьменко, О. В.
    Формування методологічних засад концепції регулювання активного перестрахування на основі застосування нечітких когнітивних карт [] / О. В. Кузьменко // Економіка та держава. - 2013. - № 6. - С. 9-13. - Бібліогр. с.13 (9 назв)
ББК 65.271
Рубрики: Страхування--Україна
Анотація: У статті розглядається сутністна характеристика та наводиться математична формалізація механізму регулювання активного перестрахування України на основі побудови нечіткої когнітивної карти, надається кількісна та якісна оцінка причинно-наслідкових зв'язків між напрямами (країнами) розподілу страхових премій.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Кузьменко, О. В. (учитель образотворчого мистецтва вищої категорії, с. Мельники, Канівського р-ну, Черкаська обл.).
    Зображення на площині. Побідова зображення будинку у кутовій перспективі [Текст] : Образотворче мистецтво 7 клас / О.В. Кузьменко // Мистецтво в школі. - 2013. - №10. - С. 23-25 : рис.
ББК 74.268.51
Рубрики: Розробки уроків--Образотворче мистецтво


Є примірники у відділах: всього 1 : ВМ (1)
Вільні: ВМ (1)





    Кузьменко, О. В.
    Оцінка рівня відкритості ринку перестрахування на основі гравітаційного моделювання [Текст] / О. В. Кузьменко // Економіка і прогнозування. - 2013. - № 3. - С. 134-144. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65.271
Рубрики: Страхування--Перестрахування
Анотація: Розглядається сутнісна характеристика та наводиться математична формалізація рівня відкритості ринку перестрахування. Проводиться дослідження проблем та закономірностей функціонування ринку перестрахування як складної динамічної системи шляхом побудови моделі соціальної мережі активного та пасивного перестрахування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Кузьменко, О. В.
    Урок на тему "Південна Америка. Загальні відомості. Географічне положення. Історія дослідження материка", 7 клас [Текст] / О. В. Кузьменко // Географія та економіка в рідній школі. - 2016. - № 4. - С. 11-13.
Рубрики: Географія--Урок
Кл.слова (ненормовані):
урок географії -- розробка уроку -- урок-практикум -- Південна Америка


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Кузьменко, О. В.
    Урок на тему "Червона книга України. Вплив господарської діяльності на рослинність. Рослинні ресурси, їх охорона і відтворення", 8 клас [Текст] / О. В. Кузьменко // Географія та економіка в рідній школі. - 2016. - № 2. - С. 17-19.
Рубрики: Географія--Урок
Кл.слова (ненормовані):
урок географії -- розробка уроку -- Охорона природи -- Червона книга -- рослинність
Анотація: У статті подано розробку уроку для учнів 8 класу на тему "Червона книга України. Вплив господарської діяльності на рослинність. Рослинні ресурси, їх охорона і відтворення". У ході уроку учні мають поглибити знання про способи охорони природи, знайомитись з Червоною книгою.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Кузьменко, О. В.
    Розвиток методичних засад моделювання ризику банківської установи щодо використання її послуг для легалізації кримінальних доходів або фінансування тероризму в ході інспектування [Текст] / О. В. Кузьменко, А. О. Бойко, В. М. Полюхович // Економіка та держава. - 2017. - № 2. - С. 46-55. - Бібліогр. с. 52-55 (52 назви)
Рубрики: Банківська діяльність--Ризики
   Тероризм--Фінансування

Анотація: У статті розглядається сутнісна характеристика та наводиться математична формалізація науково-методичного підходу до оцінювання ризику банківської установи щодо використання її послуг для легалізації кримінальних доходів або фінансування тероризму в ході інспектування на основі кластерного, дискримінантного, експрес, ймовірнісного та факторного аналізу. Наводяться пропозиції в розрізі формування чотирьох груп банків України в розрізі цього ризику за допомогою методу k-середніх, їх формального опису за допомогою побудови дискримінантих функцій. Проводиться дослідження ризику банківської установи щодо використання її послуг для легалізації кримінальних доходів або фінансування тероризму в ході інспектування шляхом обчислення експрес та ймовірнісної оцінки. Наводиться комплексний аналіз релевантних напрямів інспекційних перевірок банківських установ Національним банком України за результатами факторного аналізу методом Кеттеля.


Дод.точки доступу:
Бойко, А.О.; Полюхович, В.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Кузьменко, О. В.
    Моделювання діагностики банкрутства суб"єктів страхового ринку України на основі гармонійного аналізу [Текст] / О. В. Кузьменко, М. О. Каща // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 1. - С. 146-157. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Страховий ринок--Діагностика банкрутства--Моделювання--Гармонійний аналіз--Україна
Анотація: Розглядаеться сутнісна характеристика та наводиться математична формалізація підходу до діагностики банкрутства суб'єктів страхового ринку. Проаналізовано ознаковий простір оцінювання банкрутства суб'єктів страхового ринку України з метою проведення його діагностики. Вироблено практичні рекомендації щодо прийняття тактичних і стратегічних рішень на різних рівнях управління діяльності суб'єктів страхового ринку, що дозволяють своєчасно адаптуватись до можливих негативних зовнішніх змін.


Дод.точки доступу:
Каща, М.О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





   
    Сценарії реформування національної системи фінансового моніторингу [Текст] / О. В. Кузьменко [та ін.] // Економіка та держава. - 2020. - № 1. - С. 9-15 : табл. - Бібліогр. с. 14-15 (16 назв)
Рубрики: Фінансове регулювання--Державна політика
Анотація: В умовах трансформації світової фінансової системи і, як наслідок, виникненню значної кількості новітніх ризиків для держави та суб'єктів господарювання, актуальності набуває й реформування існуючої системи нагляду та контролю за вітчизняною фінансовою сферою. В статті обгрунтовано вектори реформування Національної системи фінансового моніторингу за рахунок розробки різних сценаріїв, які базуються на подоланні внутрішніх та зовнішніх чинників стимулювання процесу легалізації кримінальних доходів. Побудовано економіко-математичну модель кількісного оцінювання та якісної інтерпретації стратегій реформування Національної системи фінансового моніторингу на базі застосування методу цілочислової оптимізації. Ідентифіковано ключові внутрішні та зовнішні чинники активізації процесу легалізації кримінальних доходів, а також конкурентні переваги, які отримає національна економіка за рахунок реформування Національної системи фінансового моніторингу. Взаємозв'язок розглянутих трьох груп чинників представлений за допомогою матриць бінарних величин взаємної обумовленості. Проведене обчислення кількості отриманих конкурентних переваг з урахуванням синергетичного ефекту взаємного впливу одночасно діючих внутрішніх та зовнішніх чинників — кількісної характеристики подальшої стратегії реформування Національної системи фінансового моніторингу: пасивна стратегія, стратегія адаптації, активна стратегія, стратегія лідера. Досліджено "ідеальну" ситуацію можливості набуття усіх можливих конкурентних переваг у розрізі реформування Національної системи фінансового моніторингу шляхом подолання внутрішніх та зовнішніх чинників стимулювання процесу легалізації кримінальних доходів. Це виступило основою подальшого визначення меж кількісної оцінки розроблених сценаріїв за допомогою рівномірного розподілу. Представлено динаміку можливої варіації сценаріїв реформування Національної системи фінансового моніторингу в поточний період та в розрізі перспективного проміжку 2020 —2023 рр.


Дод.точки доступу:
Кузьменко, О.В.; Бойко , А.О.; Яровенко, Г.М.; Доценко, Т.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Кузьменко, О. В.
    Стратегічні напрями формування інвестиційного потенціалу в Україні на основі ефективного розвитку інформаційних технологій [Текст] / О. В. Кузьменко, Ю. В. Касаєва // Економіка та держава. - 2020. - № 6. - С. 55-62. - Бібліогр. с. 61-62 (16 назв)
Рубрики: Інвестиції--Стратегічне планування
Анотація: У статті акцентовано увагу на визначенні та оцінюванні пріоритетних стратегічних напрямів формування інвестиційного потенціалу в Україні на основі ефективного розвитку інформаційних технологій. Встановлено шість перспективних напрямів формування інвестиційного потенціалу держави в рамках характеристики: можливості отримання інтернет послуги, їх ціни, якості, інноваційності, можливостей надання та розвитку електронного урядування, а також восьми методів їх забезпечення на макрорівні. Дане завдання розглянуто як з точки зору державного, так і з точки зору корпоративного менеджменту.


Дод.точки доступу:
Касаєва, Ю.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)