Рябошлик, Володимир.
    Technology and crisis: a historical retrospective of quantitative reflection = Технологія і криза: історична ретроспектива кількісного опису / В. Рябошлик // Економіст : науковий та громадсько-політичний журнал. - 2012. - № 5. - С. 4-11 : граф. - Бібліогр.: 36 назв.
ББК 65
Рубрики: Кризи--Технології--Взаємозв'язок
Анотація: Забуте відкриття Рікардо про зв'язок криз з технологічними змінами доведене ним як на якісному, так і на кількісному рівнях, повернуто до сучасного наукового обігу. На цій основі надано кількісне тлумачення і прогнозування технологічно-інноваційного аспекту сучасних криз, упущеного внаслідок однобокої уваги до фінансового аспекту та до проблем втрати скоординованості.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Рябошлик, Володимир.
    Четверта промислова революція: небачені можливості і передбачувані виклики [Текст] / Володимир Рябошлик // Економіст. - 2017. - № 6. - С. 1-28 : рис., табл. - Бібліогр. в кінці ст. - Зміст: 1. Сучасні методи кількісного прогнозування наслідків промислових революцій і їх значення для України ; 2. Макроекономічні тенденції і поворотні моменти провідних економік під впливом радикальних технологічних змін ; 3. Огляд сучасних технологічних проривів і нових перспектив (від інтернету до інтернету речей) ; Стан справ, проблеми і рекомендації для України
Рубрики: Промисловість--Розвиток--Прогнозування, 21 ст.
Анотація: Розглянуто сучасні методи кількісного прогнозування наслідків промислових революцій і їх значення для України. Доведено, що поряд із продовженням проривів у промисловості, нарешті мають відбутися прориви продуктивності та ефективності у послугах, що призведе до значно більших масштабів вивільнення робочої сили, ніж це раніше спостерігалось у промисловості, і до більш болісного і тривалого відновлення зайнятості. Відзначено, що особливість Четвертої індустріальної революції полягає у інтеграції операційних технологій з інформаційними з виникненням "розумних систем" здатних працювати автономно і ефективно. Наведено стан справ у наукової та інноваційної діяльності підприємств України.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Рябошлик, Володимир.
    2019 рік - черговий шанс для економічного повороту [Текст] / Володимир Рябошлик // Економіст. - 2018. - № 12. - С. 4 : портр.
Рубрики: Економічне прогнозування--Україна


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Рябошлик, Володимир.
    Незручні думки щодо НБУ та уряду [Текст] / Володимир Рябошлик // Економіст. - 2019. - № 6. - С. 13-16 : портр., граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кредитна політика--Облігації внутрішньої державної позики--Україна
Анотація: Пару років тому була запущена і продовжує діяти цілком легальна і відкрита схема отримання надвисоких доларових доходів у 18% і вище через маніпуляції з гривневими ОВДП. У всьому світі держава вважається найбільш надійним позичальником і тому отримує позики за найнижчою ставкою. В Україні гонитва за «довгим доларом» додатково погіршила привабливість вкладати гроші в депозити, обмеживши можливості кредитування розвитку.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)