Качан, В. В.
    Відповідальність учасників прикордонної торгівлі за порушення митних правил [Текст] / В. В. Качан // Митна справа. - 2011. - № 3. - С. 97-102. - Библиогр.: с. 102 (8 назв.)
ББК 67.9(4Укр)301.11
Рубрики: Державна митна служба--Україна
   Декриміналізація товарної контрабанди

   Митна політика України

Кл.слова (ненормовані):
Штрафні санкції -- Митний режим
Анотація: Розглянуто межі адміністративної відповідальності суб`єктів прикордонної торгівлі за порушення митних правил. Запропоновані актуальні шляхи з вдосконалення норм чинного митного та адміністративного законодавства, встановлюють відповідальність за порушення митних правил.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Тацій, В.
    Кримінальний кодекс України - правова основа боротьби зі злочинністю в Україні [Текст] / В. Тацій, В. Сташис // Право України. - 2012. - № 1-2. - С. 243-257
УДК
Рубрики: Кримінальне законодавство
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
декриміналізація -- підстава кримінальної відповідальності -- суб'єкт злочину -- добровільна відмова -- осудність -- вина та її форми -- співучасть -- замах -- система покарань -- санкції -- преюдиція -- національна безпека
Анотація: На основі аналізу Кримінального кодексу України 2001 р. вказується на базові, концептуальні положення, які були вироблені у процесі його підготовки й покладені в основу його приписів.


Дод.точки доступу:
Сташис, В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Доценко, В.
    Декриміналізація господарських злочинів: можливості для підприємництва і загрози для суспільства [Текст] / Вікторія Доценко // Юридичний журнал. - 2012. - № 4. - С. 22-25
Рубрики: Кримінальне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
правопорушення -- кримінальний процес -- господарська діяльність

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Грек, Борис.
    Декриміналізація діянь як один із видів гуманізації кримінальної відповідальності: сутність та підстави [Текст] / Борис Грек // Юридична Україна. - 2012. - № 8. - С. 90-95. - Бібліогр. в примітках: с. 95
ББК 67.308
Рубрики: Кримінальне право--Гуманізація--Україна
Анотація: У статті розглядається проблема декриміналізаціі діянь. Досліджуються причини, підстави та передумови проведення державою політики декриміналізаціі. Зроблено висновок, що обов’язковою підставою декриміналізаціі діяння є можливість йому протидіяти більш гуманними методами, ніж кримінальне переслідування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Суворкін, В. А.
    Декриміналізація контрабанди товарів та новий митний кодекс: новації, проблеми, перспективи [Текст] / В. А. Суворкін // Митна справа. - 2012. - № 3. - С. 80-89. - Библиогр.: с. 88 (33 назв.)
ББК 67.9(4Укр)301
Рубрики: Митний кордон України--Переміщення товарів--Відповідні правила
   Кримінальна політика держави--Прагматизація--Україна

   Норми українського законодавства--Митне--Кримінальне--Недосконалість

Кл.слова (ненормовані):
Лібералізація -- Імплементація
Анотація: Досліджуються проблемні питання попередження та профілактики контрабанди та інших митних правопорушень через призму останніх законодавчих змін, які відбулися у 2012 році. По-перше це зміни до ст. 201 Кримінального кодексу України, головною з яких , для цього аналізу, є декриміналізація такого злочину, як контрабанда товарів. Аналізується її доцільність, імовірні наслідки і міжнародний досвід. А по-друге, це вступ у дію нового Митного кдексу України. Висвітлюються його головні недоліки та ймовірні складнощі при практичному застосуванні. Висловлюються також аргументи на користь деяких змін, які на думку автора, було б доречно до нього унести.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Грек, Борис.
    Декриміналізація законодавства у сфері банкрутства та її наслідки [Текст] / Борис Грек, Гліб Грек // Юридична Україна. - 2013. - № 2. - С. 94-100. - Бібліогр. в примітках: с. 100
ББК 67
Рубрики: Банкрутство--Декриміналізація законодавства--Україна
Кл.слова (ненормовані):
гуманізація законодавства -- справедливість покарання
Анотація: Аналізуються причини та обставини декриміналізації злочинів, передбачених статтями 218, 220, 221 КК України, та можливі її наслідки.


Дод.точки доступу:
Грек, Гліб

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Підгородинський, В. М.
    Кримінальна відповідальність за розголошення відомостей, що принижують честь та гідність людини [Текст] / В. М. Підгородинський // Митна справа. - 2012. - № 5. - С. 78-85. - Библиогр.: с. 84 (10 назв.)
ББК 67
Рубрики: Кримінальний кодекс України--Удосконалення норм
   Про інформацію--Закон України--Конфіденційна інформація

   Досудове слідство--Збереження таємниці слідства

Кл.слова (ненормовані):
Правоохоронні органи -- Декриміналізація -- Рівень суспільної небезпеки
Анотація: У статті окреслені проблеми кримінально-правової охорони честі та гідності від посягань, що полягають у розташуванні відомостей, які принижують честь і гідність особи, а також у загрозі розголошення таких відомостей. Автор робить висновки про необхідність удосконалення норм КК України щодо відповідальності за вчинення вказанних вище діянь, а також визначає напрями подальших досліджень порушеної теми.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Піщенко, Геннадій.
    Декриміналізація чи посилення відповідальності [Текст] : (дискусійні питання щодо ст. 309 Кримінального кодексу України) / Геннадій Піщенко, Данило Гундза // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 5. - С. 87-90
ББК 67.308
Рубрики: Наркоманія--Кримінальна відповідальність--Декриміналізація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
наркозлочинність -- наркотики -- об'єктивний і суб'єктивний критерій -- середня добова доза
Анотація: У статті досліджується декриміналізація ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України в контексті сучасної державної політики щодо наркотиків.


Дод.точки доступу:
Гундза, Данило
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кузнецов, В.
    Принципи кримінально-правової охорони [Текст] / В. Кузнецов // Право України. - 2017. - № 2. - С. 124-130. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Кримінальне право
Кл.слова (ненормовані):
декриміналізація -- криміналізація -- злочин -- кримінальна відповідальність -- кримінальне законодавство -- вніб 2
Анотація: У статті досліджено проблему вивчення кримінально-правової охорони суспільних відносин у сучасній українській теорії кримінального права. Встановлено безсистемність і непослідовність під час розгляду цієї проблематики. На підставі проведеного дослідження сформульовані принципи кримінально-правової охорони суспільних відносин.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Моісеєва, Тетяна.
    Карати не треба підтримати. Нині зусилля правоохоронців спрямовані здебільшого проти тих, хто споживає наркотики, а не проти тих, хто їх продаєхто їх продає та поширює [Текст] / Т. Моісеєва // Урядовий кур'єр. - 2017. - 8 груд. (№ 232). - С. 4
Рубрики: Наркоманія--Боротьба --Україна
   Наркоманія--Профілактика--Зарубіжний досвід--Потругалія

Кл.слова (ненормовані):
декриміналізація
Анотація: Декриміналізація працюватиме, якщо відповідальність візьмуть усі - влада, громадськість, зрештою, кожен. Треба тільки пам'ятати: ми боремося проти проблеми, але не проти людей. Декриміналізацію, яку змогли впровадити в Португалії, нині визнано однією з найкращих у цій сфері.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Мартьянова, Тамара Сергіївна.
    Декриміналізація суспільних відносин як основа правової політики держави [Текст] / Тамара Сергіївна Мартьянова // Держава і право. - 2017. - Вип. 77. - С. 271-279. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Громадянське суспільство--Соціальні відносини--Правова держава--Україна
Анотація: Досліджено декриміналізацію суспільних відносин у прив‘язці до правової політики держави. Зауважено, що декриміналізацію потрібно розуміти як пріоритетну політику держави. Саме вона видається єдиною стратегічною метою правової політики.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Кондра, Михайло.
    Правове значення ідентичності: аналіз крізь призму принципу рівності у кримінальному праві України [Текст] / Михайло Кондра // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 12. - С. 282-285. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне право--Термінологія
Кл.слова (ненормовані):
рівність -- цілі сталого розвитку -- диференціація -- криміналізація -- декриміналізація -- кримінально-правова кваліфікація
Анотація: Стаття присвячена з’ясуванню значення термінопоняття ідентичності, зокрема, у кримінальному праві України. Для цього використовується аналіз такого значення крізь призму принципу рівності у кримінальному праві України, в результаті чого зроблені висновки, які відображені у цьому дослідженні.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)