Лічман, Л.
    Значення добросовісності набувача у судовій практиці у справах про захист права власності [Текст] / Л. Лічман // Право України. - 2011. - № 5. - С. 96-104. - Библиогр.: с. 103 (12 назв)
УДК
Рубрики: Право власності
Кл.слова (ненормовані):
право власності -- захист права власності -- реституція -- віндикація
Анотація: Стаття присвячена значенню добросовісності набувача у судовій практиці у справах про захист права власності. Пропонується аналіз співвідношення (конкуренції) таких способів захисту права власності, як визнання договору недійсним та відновлення становища, яке існувало до порушення (віндикація).


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Кулинич , П. Ф.
    Землі українського народу у конституційно-правовому вимірі: власність чи національне надбання [Текст] / П. Ф. Кулинич // Земельне право України. - 2013. - № 7. - С. 13-21. - Бібліогр.: с.21
Рубрики: Земельні відносини--Земельна власність--Земельні угоди
Кл.слова (ненормовані):
земельні ресурси -- захист права власності -- сільськогосподарські землі

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Ольшанецька, Ольга Борисівна.
    Значення нотаріальних дій в процесі державної реєстрації прав на нерухоме майно [Текст] / О. Б. Ольшанецька // Держава і право. - 2013. - Вип. 61. - С. 147-154. - Бібліогр. наприкінці ст.
ББК 67
Рубрики: Нерухомість--Права власності--Нотаріус--Україна
Кл.слова (ненормовані):
нотаріус -- державна реєстрація прав -- нерухомість -- захист права власності
Анотація: Визначені особливості сучасної процедури державної реєстрації прав особи на нерухомість.





    Третяк, Т. О.
    Конфлікти прав власників сусідніх земельних ділянок [Текст] / Т. О. Третяк // Юридична Україна. - 2017. - № 5/6. - С. 84-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні ділянки--Право власності--Конфлікти
Кл.слова (ненормовані):
правила добросусідства -- земельні сервітути -- захист права власності
Анотація: У статті досліджено правові інститути, що надають права власникові однієї земель¬ної ділянки використовувати чужу земельну ділянку чи спричиняти на неї вплив. На думку автора, основними інститутами, що надають такі права, є інститути добро¬сусідства та земельних сервітутів. У статті запропоновано підхід до їх розмежуван¬ня. Потреба у такому розмежуванні обумовлена тим, що суди до одних і тих самих об¬межень права власності на земельну ділянку застосовують режим, в одних випадках, правил добросусідства, а в інших — земельних сервітутів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)