Трофимчук, С.
    Говорити- легко [Text] : метод. посіб. для вчителів англ. мови / Світлана Трофимчук // Іноземні мови в навчальних закладах. - 2011. - № 4. - P66-81 : ілюстр. - Бібліогр.: с. 81
Рубрики: Англійська мова--Методика викладання--Середня загальноосвітня школа
Кл.слова (ненормированные):
значення слова -- переклад слова -- синонімум слова

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДІМ (1)
Вільні: ВДІМ (1)





    Вар'ян, І.
    Застосування технології "Збільшення дидактичних одиниць" на уроках української мови у 3 класі [Текст] / Ірина Вар'ян // Початкова школа. - 2013. - № 3. - С. 10-13. - Бібліогр.: 5 назв.
ББК 74.268.0
Рубрики: Українська мова--Урок
Кл.слова (ненормированные):
урок української мови -- слово -- значення слова
Анотація: Надано план-конспект уроку з української мови за темою "Слово. Значення слова", мета якого - поглибити знання учнів про слово як основну номінативну одиницю; сформувати поняття про слова з прямим і переносним значенням, про синоніми й антоніми; ознайомити зі словами, що мають кілька значень та з омонімами.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





   
    Сходинки у пізнанні мови [Текст] // Українська мова і література в школі. - 2016. - № 3. - С. 52-53.
Рубрики: Українська мова--Лексикологія
Кл.слова (ненормированные):
значення слова -- вживання слова
Анотація: Уривок із книги Івана Вихованця "Розмовляємо українською", де йдеться про правильне вживання деяких слів та словосполук.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Ющук, Іван.
    Логічна структура синтаксису / Іван Ющук // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2019. - № 11. - С. 30-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Синтаксис український--Логічна структура
Кл.слова (ненормированные):
сполучення слів -- значення слова -- синтагма -- речення -- члени речення
Анотація: Мова – надзвичайно складний організм із безліччю елементів, призначених для забезпечення мислення та кодування й передачі інформації. Проте це не хаотичний набір різних виражальних засобів, а за певними правилами впорядковане складне ціле. В матеріалізації думки чільне місце належить синтаксисові, у якому діють свої чіткі закони й закономірності. Правильне розуміння їх забезпечує правильну побудову й правильне сприйняття висловлювань. Усі ці питання розглядає автор статті.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Пономаренко, Наталія
    Бережімо крихітну свічечку букви "ї": літературно-музична композиція [Текст] / Наталія Пономаренко // Українська мова і література в школі. - 2019. - № 6. - С. 44-46
Рубрики: Українська мова--Позакласна робота
Кл.слова (ненормированные):
позакласний захід з української мови -- літературно-музична композиція -- значення слова
Анотація: У статті подано сценарій позакласного заходу, присвяченого урочистому відкриттю олімпіади з української мови. У сценарії наявні виступи-повідомлення про значення слова в житті людини, декламування поетичних творів на тему мови.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)