Приймак, Г. М.
    Кочівля, медозбір [Текст] : з власного досвіду / Г. М. Приймак // Пасіка. - 2012. - № 6. - С. 25-26
Рубрики: Пасічництво
   Бджільництво--Бджоли--Догляд

Кл.слова (ненормовані):
кормова база для бджіл -- мед -- бджолині сім'ї -- стільники -- медовики -- медогонка
Анотація: До кочівлі з бджолами слід ретельно готуватися, врахувати всі дрібниці, адже мова йде про успішний пасічницький сезон. Про всі ці необхідні дрібниці мова піде в статті. Докладніше про кочівлю та догляд за бджолами можна довідатися з книги автора "Догляд за бджолами". На с.26 даного журналу в рубриці "На книжкову поличку" подається опис книг даного автора публікації, академіка УАН Г. М. Приймака : "Догляд за бджолами" (2010, 548 с.); "Кормова база для бджіл" (2011, 184 с.); "Наше здоров'я. Апітерапія, фітотерапія, оригінальні рецепти зцілення, корисні поради" (2011, 524 с.) з детальними анотаціями.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Адамчук, Л. О.
    Всеукраїнський проект "Біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України - 2016" [Текст] / Л. О. Адамчук ; інтерв'юер Н. І. Іванченко // Пасіка. - 2016. - № 4. - С. 28-30 : ілюстр. . - ISSN 1814-4764
Рубрики: Бджільництво--Медоносні культури--Проекти
Кл.слова (ненормовані):
кормова база для бджіл -- продукція бджільництва -- медоносні ресурси -- пасічництво
Анотація: Україна з бджільництва є однією з провідних держав у світі. Вона посіла перше місце з виробництва меду у Європі та третє у світі. Однак загальнодержавна економічна криза та відсутність фінансування розвитку галузі бджільництва зумовлює потребу в об'єднанні зусиль з боку науковців та бджолярів-практиків у вирішенні ряду проблем щодо якості продукції бджільництва. Група вчених України уже об'єдналися і оголосили Всеукраїнський проект "Біорізноманіття медоносних і пилконосних рослин України - 2016", який націлений на вирішення існуючих проблем бджільництва.


Дод.точки доступу:
Іванченко, Н. І. \інтерв'юер.\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Мартиненко, О. П.
    Бджолярі мають отримати відповідний статус [Текст] : проблеми галузі / О. П. Мартиненко // Пасіка. - 2016. - № 9. - С. 6-8 : ілюстр. . - ISSN 1814-4764
Рубрики: Бджільництво--Громадські організації--Проблеми
Кл.слова (ненормовані):
бджологосподарства -- пасіка -- кормова база для бджіл -- продукти бджільництва -- проблеми бджільництва
Анотація: Голова правління громадської організації "Товариство бджолярів "Бальзам" Солом'янського району міста Києва розмірковує над проблемами галузі (орендна плата за землю, створення кормової бази для бджіл, ветеринарне забезпечення бджільництва та ін.) та методами їх вирішення.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Федоренко, С. О.
    Козлятник східний - добрі корми і для бджіл, і для худоби [Текст] / С. О. Федоренко // Пасіка. - 2017. - № 3. - С. 22-23 : рис., табл. . - ISSN 1814-4764
Рубрики: Бджільництво--Корми
   Скотарство--Корми

Кл.слова (ненормовані):
козлятник східний -- кормова база для бджіл -- бджоли
Анотація: Козлятник східний (Galega orientalis Lam.) є однією з найперспективніших багаторічних рослин у кормовиробництві, яка має важливі господарські та біологічні властивості. При двох-трьох укосах на рік протягом 20-25 років козлятник дає високі врожаї зеленої маси і насіння. Він вигідний для господарства, бо кошти на основний передпосівний обробіток ґрунту, придбання насіння, його висівання витрачаються один раз за всі роки його культивації.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Кулинич, І. М.
    Нектаро-кормовий конвеєр – один із способів покращення кормової бази для бджіл [Текст] / І. М. Кулинич // Пасіка. - 2021. - № 8. - С. 25-28 : іл., табл.
Рубрики: Бджільництво--Кормова база
Кл.слова (ненормовані):
корми -- кормова база для бджіл -- медозбір
Анотація: Якими б не були сильними бджолині сім'ї, пасічне господарство буде мало прибутковим, якщо бджоляр не забезпечить бджіл сталою кормовою базою. Серед численних факторів, що впливають на успіх бджільництва є постійне зміцнення та збагачення кормової бази, тобто створення нектаро-кормового конвеєра.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)