Рижко, П. П.
    Препарати прополісу в дерматології [Текст] : апітерапія / П. П. Рижко, С. М. Воронцов, Л. В. Рощенюк // Пасіка. - 2016. - № 6. - С. 23-24 . - ISSN 1814-4764
Рубрики: Бджільництво--Апітерапія--Шкірні хвороби
Кл.слова (ненормовані):
прополіс -- продукти бджільництва -- лікування прополісом -- дерматити
Анотація: Прополіс є продуктом життєдіяльності бджіл. Це суміш , приготована бджолами з бджолиного клею, воску, пилку, перги, секреторних виділень і механічних домішок, тобто це продукт бджільництва, що складається з речовин рослинного і тваринного походження. Широта фармакологічної дії зумовила використання прополісу та деяких його препаратів у дерматології.


Дод.точки доступу:
Воронцов, С. М.; Рощенюк, Л. В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Корбут, О. В.
    Застосування препаратів прополісу [Текст] : солодкий, поживний, цілющий / О. В. Корбут // Пасіка. - 2017. - № 11. - С. 26-27 . - ISSN 1814-4764
Рубрики: Бджільництво--Апітерапія
Кл.слова (ненормовані):
прополіс -- лікування прополісом -- бджолопродукти
Анотація: На основі прополісу, цінного продукту бджільництва, виробляють різні препарати. Використовують їх зовнішньо або внутрішньо. При введенні в середину прополіс проявляє загальну дію на організм, а також місцеву на шлунково-кишковий тракт, а при зовнішньому застосуванні у формі мазі й розчину має місцевий вплив. Крім того, препарати прополісу застосовують у вигляді інгаляцій, а у деяких випадках - у свічках. Розповімо докладніше про деякі з препаратів на основі прополісу.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Конрад, Росс.
    Потенціал прополісу у боротьбі з Ковід-19 [Текст] / Росс Конрад ; пер. М. Горніч // Пасіка. - 2020. - № 12. - С. 19-20. - Журн. Bee Culture, листоп. 2020 р.
Рубрики: Продукти бджільництва--Апітерапія
Кл.слова (ненормовані):
лікування прополісом -- бджолопродукти -- народна медицина -- Ковід-19
Анотація: Деякі дослідження вказують на те, що прополіс може діяти як засіб, що стимулює імунну систему людини, що загалом покращує імунну відповідь у людей, яка викликається хворобами і інфекційними мікроорганізмами. Це може бути особливо корисно, оскільки коронавірус порушує імунну відповідь організму у початковій фазі зараження, що допомогає полегшити розмноження вірусу. Переваги прополісу також є у тому, що він може потенційно зменшити важку запальну реакцію, яка може пошкодити легені та інші органи на пізніх стадіях захворювання.


Дод.точки доступу:
Горніч , М. \пер.\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)