Печарський, А.
    Нарцисизм і трансформація особистості в житті і творчості В.Винниченка [Текст] / А. Печарський // Слово і час. - 2010. - N 7. - С. 3-14. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 0236-1477
Рубрики: Письменники українські, 20 ст.
Кл.слова (ненормовані):
діаспора


Дод.точки доступу:
Винниченко, Володимир Кирилович (український політичний та державний діяч, прозаїк, драматург та художник ; 1880-1951) \про нього\
Є примірники у відділах: всього 2 : ВА (1), ВДГН (1)
Вільні: ВА (1), ВДГН (1)





    Губенко, О. В.
    Психологічні аспекти політичного екстремізму [Текст] / О. В. Губенко // Практична психологія та соціальна робота. - 2011. - № 5. - С. 74-80. - Бібліогр. : 11 назв.
Рубрики: Політична психологія--Екстремізм
Кл.слова (ненормовані):
Екстремізм -- Фанатизм -- нарцисизм
Анотація: У статті аналізується явище політичного екстремізму у єдності індивіджуально - та соціально - психологічних аспектів. Розглядаються феномени героїчного нарцисизму, фанатизму й самообоження як такі, що характеризують суттєві психологічні прояви явища.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Колошук, Надія.
    "Щоденники" Ольги Кобилянської як еґо-текст епохи декадансу: нарцисизм жіночого "Я" [Текст] / Надія Колошук // Слово і час. - 2012. - № 4. - С. 63-70. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 83.3(4Укр)
Рубрики: Письменники українські, 19-20 ст.
   Українська література--Мемуаристика

Кл.слова (ненормовані):
щоденник -- нарцисичний образ -- тілесність -- жіноча дружба-любов
Анотація: У статті йдеться про нарцисичний характер образу головної героїні в щоденниковому тексті молодої О. Кобилянської. Декадансна епоха подає мемуарний текст як такий, що формує дискурс тілесності, еротичних бажань, жіночої дружби-любові й цим дисонує з культурною традицією.


Дод.точки доступу:
Кобилянська, Ольга Юліанівна (українська письменниця, учасниця феміністичного руху на Буковині ; 1863-1942) \про неї\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Прилипко, Олександр.
    Антологія гібрис-синдрому [Текст] : частіше буде змінюватися влада - менше ризику для її захворювання / О. Прилипко // День. - 2019. - 19-20 лип. (№ 127/128). - С. 14
Рубрики: Влада і людина
   Особистість--Професійна деформація

   Політичні і державні діячі--Психологічні аспекти

Кл.слова (ненормовані):
самовпевненість -- зарозумілість -- гіпертрофоване самолюбство -- пиха -- нарцисизм -- політичні діячі
Анотація: Терміни - важливий експлуатаційний критерій для будь-яких систем. Коли вони перевищуються, відбуваються катастрофи техногенного і соціального плану. Востаннє зміни в термінах і методах управління державами змінювалися після Другої світової війни, коли не знищений разом із Гітлером сталінський режим породив на світ армію незмінних автократів із табору соціалізму. Частіше мінятиметься влада - менше ризику для її захворювання.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)