Татаринов, Ігор.
    Нещасний випадок на виробництві [Текст] / І. Татаринов // Охорона праці і пожежна безпека. - 2015. - № 6. - С. 59-65
Рубрики: Охорона праці--Виробництво--Правовий аспект
Кл.слова (ненормовані):
збереження обстановки -- огляд місця події -- опитування свідків -- додаткові експертизи -- вивчення документів


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Ковальчук, Ольга.
    Особливості проведення огляду під час розслідування шахрайства у сфері діяльності кредитної спілки [Текст] / Ольга Ковальчук // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 3. - С. 152-158. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кредитні спілки--Шахрайства--Розслідування
Кл.слова (ненормовані):
огляд місця події -- слідчі (розшукові) дії
Анотація: Стаття присвячена розкриттю особливостей тактики проведення різних видів огляду під час розслідування шахрайства у сфері діяльності кредитної спілки. Детально розглянуто підготовчий, робочий та заключний етапи проведення огляду місця події, підстави його проведення, методи проведення залежно від об’єкта дослідження. Наведено типовий перелік документів, що можуть оглядатися слідчим, та звернено увагу на ті ознаки, які необхідно зазначити в протоколі огляду.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Новачук, Сергій.
    Огляд під час розслідування порушення вимог режиму радіаційної безпеки [Текст] / Сергій Новачук // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 193-198. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Радіаційна безпека--Порушення вимог--Розслідування
Кл.слова (ненормовані):
огляд місця події -- огляд документів -- зона відчуження -- підробка документів -- предмет злочинного посягання
Анотація: За результатами вивчення практики розслідування порушення вимог режиму радіаційної безпеки, з урахуванням криміналістичних рекомендацій щодо проведення огляду для різних видів злочинів визначено особливості проведення цієї слідчої (розшукової) дії у відповідних кримінальних провадженнях. З’ясовано, що члени слідчо-оперативної групи після огляду місця події, відійшовши за межі визначеної зони можливого ураження, знімають спеціальний одяг, засоби індивідуального захисту, рукавички та кладуть їх у поліетиленовий пакет.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Курман, Олександр.
    Організаційно-тактичні особливості огляду місця вчинення терористичного акту [Текст] / Олександр Курман, Таїсія Боднарук // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 1. - С. 210-214. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Тероризм--Розслідування злочинів--Криміналістична тактика
Кл.слова (ненормовані):
огляд місця події -- слідчі (розшукові) дії
Анотація: Ефективність розслідування вчинених терористичних актів визначається тактикою проведення першочергових слідчих (розшукових) дій, особливо огляду місця події. Ця діяльність значною мірою визначається станом використання сил і засобів слідчо-оперативних підрозділів і спеціалістів щодо виявлення та вилучення слідів злочину, які в окремих випадках вкрай важко знайти, що вимагає послідовності дій членів слідчо-оперативної групи.


Дод.точки доступу:
Боднарук, Таїсія

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Балан, Михайло.
    Взаємодія слідчого та інших суб’єктів кримінального провадження при розслідуванні порушень державного кордону України [Текст] / Михайло Балан // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 3. - С. 290-295. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний кордон--Порушення--Методика розслідування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
слідча група -- слідчо-оперативна група -- доручення слідчого -- огляд місця події
Анотація: Стаття присвячена дослідженню окремих питань взаємодії слідчого та інших суб’єктів кримінального провадження під час розслідування порушень державного кордону України. Констатовано, що взаємодія у діяльності слідчого відіграє важливу роль у вирішенні завдань кримінального провадження. Сформульовано поняття взаємодії слідчого з іншими суб’єктами кримінального провадження. Визначено особливості, які впливають на організацію взаємодії під час проведення огляду місця події у разі порушеннія державного кордону.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Лісогор, Віталій Григорович.
    Використання інновацій під час огляду місця події [Текст] / Віталій Григорович Лісогор // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 5. - С. 30-32. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Криміналістика--Слідчі дії--Криміналістична тактика--Криміналістична техніка
Кл.слова (ненормовані):
розслідування -- слідча (розшукова) дія -- огляд місця події -- інновації -- техніко-криміналістичні засоби
Анотація: Статтю присвячено питанню використання інновацій у процесі розслідування, зокрема в такій слідчій дії як огляд місця події.Досліджено окремі аспекти, а також сучасний стан використання техніко-криміналістичних засобів під час проведення цієї слідчої (розшукової) дії. Проаналізовано шляхи вдосконалення та покращення ефективності проведення огляду за рахунок використання інновацій під час її проведення.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Давченко, Тетяна.
    Тактика слідчого огляду, доступу до документів, призначення податкових перевірок у справах про доведення до банкрутства (ст. 219 КК України) [Текст] / Тетяна Давченко // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 7. - С. 343-351. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічні злочини--Доведення до банкрутства--Слідство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ревізія -- перевірка -- банкрутство -- огляд місця події -- невідкладність -- судовий контроль
Анотація: Розслідування доведення до банкрутства в Україні, незважаючи на зусилля правоохоронних органів, зазнало невдач. За останні п’ять років жодне із зареєстрованих кримінальних проваджень не завершилось обвинувальним вироком. Це пов’язано з низкою законодавчих прогалин та тактичними прорахунками співробітників правоохоронних органів. Слідча практика свідчить, що у разі зволікання з оглядом у процесі розслідування виникають труднощі, яких можна було б уникнути, якщо своєчасно провести слідчу (розшукову) дію. Саме тому в деяких випадках своєчасність проведення огляду переростає у вимогу невідкладності його проведення, тобто здійснення огляду негайно, тільки-но слідчому стало відомо про злочин.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)