Плебанська, Г.
    Де найкраще місце на землі : сценарій виховного заходу [Текст] / Ганна Плебанська // Початкова школа. - 2011. - № 6. - С. 61-62
Рубрики: Педагогіка--Виховання--Народознавче
Кл.слова (ненормовані):
Україна -- Батьківщина -- рідний край


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Осницька, Т.
    Інтеграція вивчення усної народної поетичної творчості та музики на уроках української літератури в основній школі [Текст] / Тетяна Осницька // Українська мова і література в школі. - 2011. - № 5. - С. 37-43. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Українська література--Міжпредметні зв'язки
Кл.слова (ненормовані):
веснянки -- купальські пісні -- колядки та щедрівки -- інтеграція -- народна творчість -- музика -- рідний край -- школа -- козацькі пісні -- чумацькі пісні -- історичні пісні -- оглядини -- сватання та весілля
Анотація: У статті розглянуто питання інтеграції вивчення усної народної поетичної творчості й музики на уроках української літератури в основній школі. Подано літературний матеріал із тем усної народної творчості, що вивчаються на уроках літератури у 5-9 класах загальноосвітньої школи.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Меркотав, В.
    Обрядовість українців : інтелектуальна творчо-пошукова гра / В. Меркотав // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2012. - № 6. - С. 72-74
ББК 63.5
Рубрики: Народознавство--Позакласні заходи
Кл.слова (ненормовані):
обряди -- звичаї -- берегиня -- барвінок -- рушник -- рідний край -- квіти українського народу
Анотація: Гра розроблена з метою ознайомити присутніх з обрядовістю українців; продовжувати відродження народних календарних звичаїв, обрядів, пісень; формувати вміння й навички пошукової роботи, пов'язаної із традиціями рідного краю; виховувати в учнів шанобливе ставлення до народних обрядів, українських оберегів, сприяти національному, духовному розвитку особистості школяра.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Согріна, Ольга.
    Легенди рідного краю / О. Согріна // Наша Берегиня. - 2012. - № 4. - С. 36-39 : фото. - Бібліогр.: в кінці ст.
ББК 63.5
Рубрики: Дослідження--Юні науковці
Кл.слова (ненормовані):
рідний край -- легенди
Анотація: Завдяки дослідженням розвитку сучасних легенд виявлено чимало переказів і легенд, що побутують на території Миколаївського району, поповнюються сучасними сюжетами, що свідчить про інтерес молоді до епосу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Беляніна, Ірина.
    Реалізація концепції з екологічного виховання та освіти на 2013-2018 рр. у навчальних закладах м. Одеси [Текст] / І. Беляніна // Біологія (Шкільний світ). - 2016. - № 22. - С. 24-27. - Бібліогр.: с. 26. - Дод.
Рубрики: Екологічне виховання--Загальноосвітні навчальні заклади
Кл.слова (ненормовані):
природоохоронна робота -- рідний край -- екологічна культура


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Гладун, Оксана.
    Використання краєзнавчої інформації як мотиваційного засобу при навчанні англійської мови [Текст] / О. Гладун // Педагогічна думка. - 2016. - № 4. - С. 57-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Англійська мова--Викладання--Вища освіта
   Краєзнавча інформація--Викладання англійської мови

Кл.слова (ненормовані):
рідний край -- вірші -- кросворди -- Інтернет-ресурси
Анотація: Сучасний розвиток педагогічних методів спрямований на проєвропейські орієнтири, міжнародну систему освіти. Саме у практиці викладання іноземних мов усе більше відчувається необхідність пошуку оптимальних засобів навчання та звернення багатьох педагогів до краєзнавчої інформації.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Тарасенко, Г.
    Люби і знай свій рідний край [Текст] : [проект] / Галина Тарасенко // Початкова школа. - 2017. - № 3. - С. 64
Рубрики: Природознавство--Початкове навчання--Проект
Кл.слова (ненормовані):
рідний край -- історія рідного краю -- формування патріотизму
Анотація: Мета цього проекту розкрити знання про рідний край; ознайомити з традиціями і звичаями свого села; ознайомити з природою населеного пункту; опанувати знання про народні промисли і народних умільців свого краю; формувати патріотичні почуття; виховувати любов до рідного краю, народу, його звичаїв, традицій та обрядів; формувати в учнів життєві компетентності: уміння вести пошукову роботу, працювати з довідковою літературою, досліджувати краєзнавчий матеріал; розвивати навички роботи в групі.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДГН (1), ВА (1)
Вільні: ВДГН (1), ВА (1)