Ященко, Олександр.
    Розвиток інституту співучасті в деяких "державних злочинах" у період від "Руської правди" до Литовських статутів / О. Ященко // Підприємництво, господарство і право. - 2011. - № 9. - С. 135-138. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Тероризм--Діяльність і співучасть--Терористичні злочини--Екскурс в історію
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне право
Анотація: У статті розкривається сутність історичного розвитку інституту співучасті і деяких "державних злочинах" на основі вітчизняних законів, що діяли до XVI ст.

Є примірники у відділах:
ВДЕТПСГН (вільний)




    Тацій, В.
    Кримінальний кодекс України - правова основа боротьби зі злочинністю в Україні [Текст] / В. Тацій, В. Сташис // Право України. - 2012. - № 1-2. - С. 243-257
УДК
Рубрики: Кримінальне законодавство
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
декриміналізація -- підстава кримінальної відповідальності -- суб'єкт злочину -- добровільна відмова -- осудність -- вина та її форми -- співучасть -- замах -- система покарань -- санкції -- преюдиція -- національна безпека
Анотація: На основі аналізу Кримінального кодексу України 2001 р. вказується на базові, концептуальні положення, які були вироблені у процесі його підготовки й покладені в основу його приписів.


Дод.точки доступу:
Сташис, В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)



67.9(4УКР)308.71
С 11


    Сіренко, В.
    Співучасть у рейдерських атаках для суду стала звичною справою [Текст] / Василь Сіренко // Голос України. - 2012. - 6 верес. (№ 166)
ББК 67.9(4УКР)308.71
Рубрики: Система судових органів--Україна
Кл.слова (ненормовані):
суди -- виконавча влада -- рейдерство


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Плекан, Віталій Валерійович.
    Посередництво в хабарництві : стан дослідження в кримінально-правовій літературі [Текст] / В. В. Плекан // Держава і право. - 2012. - Вип. 57. - С. 438-443. - Бібліогр. наприкінці ст.
ББК 67
Рубрики: Хабарництво--Дослідження--Правова література--Україна
Кл.слова (ненормовані):
посередництво в хабарництві -- співучасть у хабарництві -- хабарництво
Анотація: На основі детального наукового аналізу виділено найбільш дискусійні проблеми, що виникають в ході правозастосування та кримінально-правової кваліфікації дій посередника в хабарництві.





    Миколаєць, Вікторія.
    Право на пред'явлення групового позову у цивільному процесі України [Текст] / Вікторія Миколаєць // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 6. - С. 35-38. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 67.310(4Укр)
Рубрики: Цивільний процес--Груповий позов--Реалізація прав--Україна
Кл.слова (ненормовані):
передумови права -- представництво інтересів -- співпозивачі -- процесуальна співучасть -- захист прав
Анотація: Стаття присвячена дослідженню права на пред'явлення групового позову у цивільному процесі України, яке може бути реалізоване за наявності визначених процесуальним законом передумов права на позов.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Вечерова, Є.
    Співучасть як один із базових інститутів сучасного кримінального права [Текст] / Є. Вечерова // Право України. - 2016. - № 10. - С. 170-176. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Кримінальне право
Кл.слова (ненормовані):
форми співучасті -- види співучасників -- співвиконавець злочину -- "опосередковане" виконання -- "фактична спільність" -- кримінальне право -- вніб 2
Анотація: У статті звернено увагу на деякі проблемні аспекти форм співучасті, видів співучасників, а також кримінальної відповідальності співучасників. Стверджується, що на сьогодні має місце дисбаланс між положеннями Загальної частини та приписами Особливої частини Кримінального кодексу України щодо розуміння окремих аспектів інституту співучасті.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Кузьменко, Олександр.
    Загальні питання співучасті у злочині / О. Кузьменко // Історія в рідній школі. - 2018. - № 9. - С. 39-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правознавство в школі--Допомога вчителю
Кл.слова (ненормовані):
співучасть у злочині
Анотація: Злочини часто вчиняються кількома особами, які діють узгоджено і прагнуть спільного результату. Не випадково питання співучасті у злочині визначаються на уроках правознавства, включаються до завдань учнівських олімпіад з цього предмета, належать до проблематики турнірів юних правників. Запропоновано частину навчального матеріалу так званих загальних питань співучасті у злочині.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Сегеді, Тімеа.
    Прояви "необхідної співучасті": порівняльна характеристика за кримінальним правом Німеччини та України [] / Тімеа Сегеді // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 216-221. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне право--Порівняльна характеристика--Німеччина--Україна
Кл.слова (ненормовані):
злочин -- співучасть -- необхідна співучасть -- несправжня співучасть -- виконавець
Анотація: Стаття присвячена питанням типізації кримінально-правових аномалій за участі кількох осіб, які не можуть уважатися співучасниками за законодавчо закріпленою дефініцією, однак взаємодіють безпосередньо під час учинення кримінально караного діяння. Автор порівнює вітчизняні підходи до визначення таких проявів протиправної поведінки з німецькими науковими напрацюваннями щодо аналогічних типів діянь. Пропонує розширити наукове визначення необхідної співучасті, включивши в зміст поняття й так звані "зустрічні делікти".


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Кондрат’єва, Людмила.
    Доктринальні підходи до визначення поняття групового позову [Текст] / Людмила Кондрат’єва // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 37-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Груповий позов
Кл.слова (ненормовані):
масовий позов -- процесуальна співучасть -- численна (невизначена) група осіб
Анотація: У науці цивільного процесуального права є кардинально різні бачення інституту групового позову, що призводить до неоднозначності тлумачення самого поняття «груповий позов». Аналіз доктринальних підходів до визначення поняття «груповий позов» дав змогу автору зробити висновок про те, що серед українських та зарубіжних учених-процесуалістів немає чіткої позиції у визначенні суті поняття групового позову.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Чишко, Катерина.
    Зарубіжний досвід адміністративно-правової кваліфікації правопорушень [Текст] / Катерина Чишко // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 3. - С. 185-191. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правопорушення--Адміністративно-правова кваліфікація--Зарубіжний досвід--Україна
Кл.слова (ненормовані):
порівняльно-правове дослідження -- співучасть у вчиненні правопорушення -- національне законодавство
Анотація: У статті узагальнено позитивний зарубіжний досвід адміністративно-правової кваліфікації правопорушень таких республік, як Білорусь, Молдова, Казахстан, Таджикистан, адміністративно-юрисдикційна діяльність яких має спільні правові риси та характеристики для аналогічної діяльності на теренах України. У результаті окреслено конкретні шляхи імплементації зарубіжного досвіду в Україні, реалізація яких забезпечить удосконалення адміністративно-правової кваліфікації правопорушень.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)