Пилипчук, Святослав.
    Франкові оскарження "темного царства": lux in tenebris? [Текст] / Святослав Пилипчук // Слово і час. - 2016. - № 8. - С. 60-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Франкознавство, 21 ст.
   Письменники України, 19-20 ст.

   Історія Російської Імперії--Українське питання

Кл.слова (ненормовані):
філантропія -- імперська політика -- москвофільство -- суспільство
Анотація: У статті проаналізовано міркування І. Франка про негативний вплив москвофільських ідей на українське суспільство. Акцентовано на тому, як ґрунтовно вчений осмислив головні принципи внутрішньої та зовнішньої політики Російської імперії. Зауважено проникливість, прогностичність Франкових оцінок перспектив розвитку "темного царства". Проведено паралелі із сучасністю, наголошено на актуальності спостережень дослідника в контексті зрозуміння мотивів війни на сході України.


Дод.точки доступу:
Франко, Іван Якович (1856-1916 рр.) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 2 : ВА (1), ВДГН (1)
Вільні: ВА (1), ВДГН (1)





    Междибовська, Н. С.
    Краудфандинг для малого бізнесу: міф чи реальність? [Текст] / Н. С. Междибовська // Економіка України. - 2016. - № 10. - С. 20-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Малий бізнес--Проектне фінансування
Кл.слова (ненормовані):
краудфандингова платформа -- краудфандинговий проект -- венчурне фінансування -- стартап -- бізнес-ангел -- філантропія -- кредитування
Анотація: Показана можливість застосування краудфандинту для фінансування малого бізнесу в Україні. Проаналізовано світовий ринок краудфандингу. Проведено порівняння краудфандингу з іншими видами венчурного фінансування, а також охарактеризовано його переваги і недоліки. З'ясовано, що найбільший успіх при фінансуванні малого бізнесу шляхом краудфандингу в Україні можуть мати проекти локального бізнесу, орієнтованого на задоволення потреб споживачів місцевої громади.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Цвід, Антонія.
    Возлюбленик муз і грацій : роман-перформанс в картинах і етюдах [Текст] / А. Цвід // Київ. - 2017. - № 3-4. - С. 39-88. - Зміст: Розділ перший. Амалія - Офелія немов. : картина третя ; І все ж не простацький у нього вигляд ! ; Малювати з тебе хочу. мадонну ! ; У Червоній малярні Брюллова ; А чого ся пані у вас без руки ? ; В таку добу під горою. ; Вона мовчки розстібає блузу й оголює плече ; Яка тут філантропія ? Гроші - і більше нічого ! ; Я сам виб‘ю з нього мізки ! ; Так і кажи, що прийшла на витрішки ; Воля, воля красна ! ; Тарас зробився модником-галанцем : картина шоста ; Бал-маскарад у Брюллова ; Жінка в ліжку ; Розділ другий. Без тебе світ мені немилий : картина перша ; Качанівка полонила мене назавжди. ; А може, Надійко, втечемо зараз від усіх ? ; Як Шевченко в царському ридвані у Конотопі побував ; Ось образ святителя Тарасія ; Слідами Конотопської битви ; Люблю всім серцем, але заміж не піду. ; Красою сонце заступить ! : картина друга ; Яка вродлива - хоч сонце заступить ! ; Ганна Вродлива : картина третя ; Оце так баль, крий Мати Божа ! ; Царський парад на Контрактовій площі
Рубрики: Проза--Романи--Україна, 21 століття
Анотація: Уривок із роману-трилогії "Возлюбленик муз і грацій" конотопської письменниці Антонії Цвід про життя, творчість та кохання Тараса Шевченка, який неодноразово перебував на теренах Сумщини, зокрема, в Охтирці.


Дод.точки доступу:
Шевченко, Тарас Григорович (1814-1861) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)