Зінченко, В. В.
    Фундаментальна наукова праця Української школи глобалістики [Текст] : рецензия / В. В. Зінченко // Економіка АПК. - 2014. - № 5. - С. 138-139. - Бібліогр. в кінці ст.
Рец. на кн. : Власов В. І. Глобалістика: історія, теорія: у 2 т. [Т. І.]: Історичні аспекти науки глобалістики: моногр. - 570 с.; [Т.2]: Еволюція наукової думки щодо глобалізації в Україні та Росії / В. І. Власов. - Вінниця: ТОВ "Нілан-ЛТД", 2012. - 856 с.

Рубрики: Аграрна наука--Економічна--Аспекти розвитку
   Аграрна наука--Дослідження--Україна

Кл.слова (ненормовані):
інституційний аналіз -- глобалізація -- глобальні інституційні системи
Анотація: Розглянуто рецензію на монографію Власова В. І., яка є важливим дослідженням, яке присвячене теоретико-практичному осягненню фундаментальних проблем і світоглядних стратегій інституційного глобального суспільного розвитку в контексті теорії глобалістики, суспільнознавства, економіки, менеджменту, соціальної філософії, філософії глобальних проблем, політології, соціології.





    Манцуров, Ігор Германович.
    Інституційний аналіз, планування та контроль у системі державного управління [Текст] / Ігор Германович Манцуров, Яна Володимирівна Храпунова, Валерій Павлович Омельченко // Економіка України. - 2021. - № 7. - С. 54-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державне управління--Інституційний аналіз--Планування--Контроль
Кл.слова (ненормовані):
нова інституціональна економіка -- теорія планування -- інституційний аналіз
Анотація: Запропоновано концептуальну модель, яка має бути застосована для розробки комплексної системи інституційного аналізу, планування та контролю, повинна органічно інтегруватись у загальну систему державного управління. Проаналізовано внесок методології “нової інституціональної економіки” в теоретичні дослідження в галузі прикладної економіки, з особливим акцентом на країнах, що розвиваються, зокрема на Україні. Здійснено критичний огляд теорії та методології нової інституціональної економіки, її складових. Визначено основні риси теорії інституціонального планування та її виокремлення у структурі загальної теорії планування. Описано існуюче різноманіття теорій планування та основні досягнення нової інституційної економіки в частині розробки і здійснення процедур планування розвитку національних економік.


Дод.точки доступу:
Храпунова, Яна Володимирівна; Омельченко, Валерій Павлович

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)