Лісничий, Антон.
    Взаємодія громадянського та інформаційного суспільства [Текст] / А.Лісничий // Освіта регіону: політологія, психологія, комунікації : український науковий журнал. - 2010. - № 3. - С. 51-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Громадянське суспільство--Інформаційне суспільство--Взаємодія
Кл.слова (ненормовані):
інформаційний простір -- інтеграція -- інформаційний вплив
Анотація: В статті пропонується розглянути взаємодію інформаційного та громадянського суспільства. Зрозуміти зміст та форми їхньої взаємодії можна за допомогою з'ясування конкретного значення цієї компонентної бази.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Паливода, В. О.
    Агентура впливу [на свідомість і формування думки політиків. журналістів та лобістських груп противника] [Текст] / В. О. Паливода // Оборонний вісник. - 2019. - № 5. - С. 16-21 : фот. . - закінч. див. № 6
Рубрики: Гібридні війни
   Інформаційні війни

   Розвідка

Кл.слова (ненормовані):
фальсифікація реальності -- дезінформація -- інформаційний вплив -- внутрішні шпигуни
Анотація: Завданнями агентури впливу є "управління" владою та громадською думкою конкретної країни шляхом поширення належним чином підібраної інформації, дезінформації, панічних чуток чи гасел, які підміняють достовірну оцінку фактів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Коновальчук, П. І.
    Зміст та основні напрями пропаганди Російської православної церкви у контексті гібридної війни Росії проти України [Текст] / П. І. Коновальчук // Стратегічна панорама. - 2018. - № 2. - С. 31-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Гібридна війна--Україна--Росія
   Російська Православна Церква--Пропаганда

Кл.слова (ненормовані):
інформаційний вплив -- "русский мир" -- пропаганда
Анотація: У статті проаналізовано особливості пропаганди Російської православної церкви (РПЦ) як одного з дієвих інструментів ведення гібридної війни Росії в Україні. Висвітлено умови відносин церкви з державою в реалізації імперської внутрішньої та зовнішньої політики російської влади. Представлено обгрунтовання ідеологічного змісту зовнішньої політики Російської Федерації (РФ) у контексті релігійної діяльності.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Верголяс, Олександр.
    Перспективи вдосконалення правового забезпечення спеціальних інформаційних операцій [Текст] / Олександр Верголяс // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 7. - С. 135-139. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна безпека--Спеціальні інформаційні операції--Правове забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
інформаційний вплив -- стратегічні комунікації -- синергетична модель
Анотація: Стаття присвячена визначенню проблемних аспектів та перспектив вдосконалення інформаційно-правового забезпечення спеціальних інформаційних операцій (далі – СІО), адже наразі відсутнє достатнє нормативно-правове підґрунтя для розробки методологічних засад їх проведення. СІО в системі засобів протидії загрозам національній безпеці України посідають особливе місце як самостійний засіб реалізації заходів інформаційно-психологічного спрямування і як допоміжний засіб у реалізації політичних, економічних, військових та інших заходів. При цьому СІО можуть реалізовуватись під час забезпечення не лише інформаційного, але й інших складників національної безпеки, яка є складним та багатоаспектним феноменом. Оскільки спеціальні операції в цілому, в тому числі СІО, нині розглядаються за законодавством України як форма воєнних дій, фактично унеможливлюється проведення СІО захисного спрямування, в тому числі контррозвідувальних СІО на території України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)