Дмитренко, М.
    Село як осередок фольклотворення / М. Дмитренко // Психологія і суспільство. - 2011. - № 1. - С. 25-29
Рубрики: Етнографія--Народознавство
Кл.слова (ненормовані):
ФОЛЬКЛОР
Анотація: У статті висвітлено роль села у фольклоротворенні; подано короткий екскурс у процес формування фольклору як традиційної творчості й наголошено на тому, що за походженням це завжди творчість локальна, яка поширюється й набуває ознак етнічної традиції; доведено, що важливу функцію у поширенні фольклорних творів виконує краєзнавча література, зокрема та, що безпосередньо стосується історії сіл.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1


63
М 30


    Марчуков, А. В.
    О "Национальной концепции истории Украины" и фальсификациях [Текст] / А. В. Марчуков // Русское слово : литературно-художественный и общественно-политический журнал. - 2011. - N 2. - С. 9-16.
ББК 63
Рубрики: Українська нація
   Відносини українсько-російські--Історія

   Етнографія--Народознавство

   Україна
    Росія

Кл.слова (ненормовані):
ібв
Анотація: Процессы создания Украины и украинской нации: исторический аспект.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Кіндратюк, Богдан.
    Бронзовий голос Бога. Як за допомогою церковних дзвонів лікують людей, розганяють грозові хмари, а шнурком від язика-била виховували [Текст] : символи / Б. Кіндратюк ; спілкувався Іван Крайній // Україна молода. - 2012. - 25 жовт.(№ 159). - С. 11 : ілюстр. - Зміст: Дзвони - в немилості ; "То перст Божий указує" ; Позитив для душі і тіла
ББК 86 + 63.52
Рубрики: Релігійні звичаї і обряди--Україна
   Етнографія--Народознавство

Анотація: Колись давно польові квіти-дзвіночки нібито наснилися одному з духовних отців, і за їхньою формою тоді почали виливати церковні дзвони. В офіційній медичній практиці дзвони успішно застосовуються для лікування душевнохворих. Уже не викликає дискусій твердження, що вібрація церковного дзвона змінює молекулярну структуру вірусів грипу, кору, тифу та інших інфекційних захворювань, нейтралізуючи їхню шкідливу дію.


Дод.точки доступу:
Крайній, Іван \спілкувався.\
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)