Гаврилюк, Надія.
    Маси vs особистості, або кому потрібна ієрархія? [Текст] / Надія Гаврилюк // Слово і час. - 2011. - № 3. - С. 88-97. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Літературознавство--Рецепція
Кл.слова (ненормовані):
Маси -- Особистість -- Ієрархія
Анотація: У статті розглянуто проблему співвідношення категорій "маси" і "особистість" у процесі створення й рецепції поезій. Анкетування вказує на неприйняття "масовості" та прагнення до індивідуалізації авторської поетики. У цьому зв'язку спостерігається неоднозначне ставлення до будь-яких ієрархічних побудов.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Радишевський, Ростислав.
    Творчість Станіслава Бжозовського в рецепції Михайла Рудницького [Текст] / Ростислав Радишевський // Слово і час. - 2012. - № 2. - С. 77-83. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 83.3(4ПОЛ)
Рубрики: Письменники Польщі, 19-20 ст.
   Літературознавці України, 19-20 ст.

   Літературознавство--Рецепція

Кл.слова (ненормовані):
критика -- інтелектуал
Анотація: У статті представлено рецепцію життєвого і творчого шляху С. Бжозовського у Викладі М. Рудницького. Діяльність С. Бжозовського постає як безпрецедентне явище для польського метакритичного дискурсу міжвоєнного двадцятиліття, коли спадщина письменника здобула належну оцінку критиків, а сам С. Бжозовський посів своє місце серед найвидатніших інтелектуалів Європи і світу.


Дод.точки доступу:
Бжозовський, Станіслав (польський літературний критик, письменник, філософ ; 1878-1911) \про нього\; Рудницький, Михайло (письменник, літературознавець, перекладач ; 1889-1975) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Гнатюк, Михайло.
    Франкова теорія рецепції художнього твору і деякі проблеми рецептивної естетики [Текст] / Михайло Гнатюк // Слово і час. - 2013. - № 7. - С. 37-45. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 83.3(4УКР)
Рубрики: Письменники України, 19-20 ст.
   Літературознавство--Рецепція

Кл.слова (ненормовані):
естетичний досвід -- естетична дистанція -- феноменологія
Анотація: У статті автор аналізує теоретичні праці І. Франка, в яких простежуються підходи українського вченого до питання сприймання літературного твору читачем. Автор доводить, що позиції І. Франка корелюються з основними положеннями констанської та американської шкіл рецептивної естетики.


Дод.точки доступу:
Франко, Іван Якович (1856-1916 рр.) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)