Єрешко, Ю. О.
    Сутність грошових потоків підприємства як економічної категорії [Текст] / Ю. О. Єрешко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2011. - № 4. - С. 39-43 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підприємства--Грошовий обіг
Кл.слова (ненормовані):
грошові видатки -- надходження

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Єрешко, Ю. О.
    Вибір амортизаційної політики з точки зору управління конкурентоспроможністю інвестиційного проекту [Текст] / Ю. О. Єрешко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2013. - № 9. - С. 181-183 : рис. - Бібліогр.: с. 183
Рубрики: Інвестиційний проект--Конкурентоспроможність
Кл.слова (ненормовані):
амортизаційна політика -- відкрита економіка


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Єрешко, Ю. О.
    Факторинг як економічний інструмент оптимізації грошових потоків підприємства [Текст] / Ю. О. Єрешко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2013. - № 11. - С. 151-155. - Бібліогр.: с. 155
Рубрики: Факторинг
Кл.слова (ненормовані):
грошовий потік -- оптимізація -- дебіторська заборгованість


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Єрешко, Ю. О.
    Теорія модернізації як концептуальна засада формування фінансової політики підприємства [Текст] / Ю. О. Єрешко, В. Р. Товмасян // Економіка та держава. - 2020. - № 11. - С. 41-46. - Бібліогр. с. 45-46 (24 назви)
Рубрики: Підприємства--Фінансова політика--Модернізація
Анотація: У статті зроблено спробу сформувати систему знань та уявлень про процес модернізації, використовуючи методологію переходу від загального до конкретного, тобто — від осягнення її сутності в широкому сенсі, до її формулювання з точки зору прикладної бази в системі розробка фінансової політики підприємства, адекватної сучасним умовам господарювання. Класична парадигма у поєднанні з ретроспективним підходом до розуміння сутності модернізації дозволяє нам екстраполювати її до сучасності, де цикли модернізації у своїй безперервній послідовності збігатимуться з поступовою зміною техніко-технологічних укладів світової економіки.Доведено, що модернізація та прогрес характеризують розвиток з різних функціональних аспектів. Екстраполяція діалектичної інтерпретації розвитку Гегеля дозволяє сформувати структурований погляд на модернізацію особистості в контексті модернізації як універсального явища: остання рухає першим. Визначено, що модернізація управління — це модернізація системи як загальна — з точки зору тенденцій сучасного етапу економічного розвитку, так і специфічна — з точки зору "сучасних", точніше, своєчасних управлінських рішень для суб'єкта господарювання. Мотивом модернізації не завжди є "прагнення до перетворень та інновацій", здебільшого модернізація — вимога реагувати на каббалістичну "релігію прогресу" і безжалісність розвитку.Однак, незалежно від мотиву, складності системи або стадії її розвитку, на наш погляд, модернізація — це завжди інтелектуальна трансформація системи або її елементів, а це означає, що розвиток опосередковується широким спектром змін.


Дод.точки доступу:
Товмасян, В.Р.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)