Гриджук, Д. М.
    Основні центри відповідальності та види фінансових ризиків в комерційному банку [Текст] / Д. М. Гриджук // Формування ринкових відносин в Україні. - 2017. - № 11. - С. 31-36. - Бібліогр.: с. 35-36 (16 назв)
Рубрики: Комерційні банки--Економічні ризики
Анотація: В статті приводиться систематизація інструментів управління ефективністю банківського бізнесу. Проведено дослідження оптимальної організаційної структури банку та запропонована організаційна структура, що складається з центрів відповідальності, та їх підрозділів в комерційному банку. Показано, що виявлення фінансових ризиків доцільно здійснювати за центрами відповідальності банку та проаналізовано чинники впливу на мінімізацію фінансових ризиків.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Гриджук, Д. М.
    Дослідження інформаційних потоків центрів прибутку корпоративного та роздрібного бізнесу банку [Текст] / Д. М. Гриджук // Формування ринкових відносин в Україні. - 2017. - № 12. - С. 13-19. - Бібліогр.: с. 18-19 (10 назв)
Рубрики: Комерційні банки--Стратегічне управління
Анотація: : В статті розглядається взаємозв'язок між стратегічними напрямами діяльності комерційного банку та його організаційною структурою. Представлено схеми інформаційних потоків центрів прибутку відповідно корпоративного та роздрібного бізнесу. Проаналізовано взаємозв'язок клієнтів роздрібного бізнесу і трансакційного сервісу з урахуванням інформаційних технологій, що враховує пріоритетні напрями обслуговування в структурі роздрібного бізнесу банка.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Гриджук, Д. М.
    Трансфертне ціноутворення - інструмент управління ефективністю банківського бізнесу [Текст] / Д. М. Гриджук // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 1. - С. 40-47. - Бібліогр. с. 47 (15 назв)
Рубрики: Банківські операції--Ціноутворення
   Комерційні банки--Банківські проценти

Анотація: В статті проаналізовано взаємозв'язки в організаційній структурі об'єктів управління банку з урахуванням трансфертного ціноутворення, приведено розподіл банківських ризиків по видам діяльності з ціллю їх ефективного управління та особливості системи трансфертного ціноутворення у площині комерційної, торгової діяльності та управління активами і пасивами банку.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Гриджук, Д. М.
    Формування банківського кризового менеджменту - основа системи фінансового планування банку [Текст] / Д. М. Гриджук // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 2. - С. 12-17. - Бібліогр. с. 16-17 (14 назв)
Рубрики: Банківський менеджмент
Анотація: В статті приводиться аналіз процесу формування банківського кризового менеджменту на основі фінансової політики банку та системи фінансового планування з урахуванням бюджетування, що являється методом оперативного управління фінансами банку і його основними складовими.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Гриджук, Д. М.
    Максимізація вартості банківського бізнесу як ключовий критерій оцінювання ефективності менеджменту банку [Текст] / Д. М. Гриджук // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 3. - С. 24-31. - Бібліогр.: с. 30-31 (7 назв)
Рубрики: Банківський менеджмент
   Комерційні банки--Фінансовий стан

Анотація: Запропоновано практичні механізми удосконалення підходів до управління та оцінки вартості банківського бізнесу з точки зору ключового критерію оцінювання ефективності менеджменту банку.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Гриджук, Д. М.
    Управлінська структура сучасної бізнес-моделі банку [Текст] / Д. М. Гриджук // Економіка та держава. - 2018. - № 9. - С. 44-48 : табл. - Бібліогр. с. 48 (13 назв)
Рубрики: Банки--Управління--Інформаційні технології
Анотація: Бізнес-модель банку розглядається в статті не з точки зору управління фінансами банку, а з точки зору бізнес-інжинірингу та загального управління всією діяльністю банку. Проаналізовано головний принцип, який закладається в сучасні банківські інформаційні системи, що полягає в обробці і автоматизації бізнес-процесів, спрямованих на залучення й утримання найбільш вигідних клієнтів, персоналізації взаємин з клієнтами, що дає змогу мінімізувати операційні, адміністративні та інші витрати на роботу з ними. Наведені приклади більшості компонентів, які входять до її складу бізнес-моделі банку: дерево і моделі бізнес-процесів, стратегічні цілі і показники, організаційна структура, системна архітектура, моделі з операційних ризиків, маркетингу. Показано, що розробка і впровадження комплексної бізнес-моделі в банку значно підвищує ефективність його роботи та менеджменту, забезпечує стабільний організаційний і технологічний розвиток.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)