Грицюк, П. М.
    Оптимізація структури рослинницької галузі Рівненської області [Текст] / П. М. Грицюк // Економіка АПК. - 2013. - № 1. - С. 24-30 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 42.11 + 65
Рубрики: Рослинництво--Зернові культури
   Аграрний сектор--Виробничий потенціал--Україна

   Регіональна економіка--Рівненська область

Кл.слова (ненормовані):
посівні площі -- рентабельність культури -- врожайність
Анотація: Висвітлено аналіз ефективності рослинницької галузі на прикладі Рівненської області, оптимізація структури посівів сільськогосподарських культур у розрізі адміністративних районів відповідно до їх прибутковості.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Грицюк, П. М.
    Вплив зміни кліматичних умов на динаміку врожайності зернових в Україні [Текст] / П. М. Грицюк, Л. Д. Бачишина // Економіка України. - 2016. - № 6. - С. 68-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зернові культури--Урожайність--Метеорологічні фактори--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зерновиробництво -- кластерний аналіз -- кореляційна залежність
Анотація: Проаналізовано вплив метеорологічних умов на врожайність зернових культур в Україні та окремих її регіонах за такими вихідними даними, як річні значення врожайності зернових в областях України, середньомісячна температура та місячні суми опадів. Визначено кліматичні фактори, які істотно впливають на врожайність зернових у різних областях країни. Виконано порівняльний аналіз впливу метеофакторів на врожайність зернових для двох періодів: 1992-2003 рр. та 2003-2014 рр.


Дод.точки доступу:
Бачишина, Л. Д.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Грицюк, П. М.
    Чинники підвищення цін на зерно в Україні [Текст] / П. М. Грицюк, Л. Д. Бачишина // Економіка АПК. - 2017. - № 7. - С. 54-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний ринок--Ринок зерна--Ціноутворення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
валовий збір -- прибутковість -- прогнозні моделі
Анотація: Мета статті - проаналізувати вплив коливань показників валового збору зернових та цін на зерно на міжнародних ринках на формування внутрішньої ціни на зерно в Україні. Розробити математичні моделі для прогнозування внутрішньої ціни на зерно. Високоточне прогнозування відкриває широкі можливості для оптимального планування структури посівних площ зернових у різних регіонах та підвищення дохідності зернової галузі в Україні.


Дод.точки доступу:
Бачишина, Л. Д.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)