Ковальова, О. М.
    Формування та оцінювання інвестиційного потенціалу венчурних інститутів спільного інвестування [Текст] / О. М. Ковальова // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 11. - С. 283-289. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фондовий ринок--Інститути спільного інвестування--Інвестиційний потенціал
Анотація: У статті визначено сутність інвестиційного потенціалу венчурних ІСІ крізь призму певних науково-методологічних підходів та факторів впливу. Розглянуто структуру активів венчурних ІСІ. Запропоновано принципи вартісного оцінювання інвестиційного потенціалу венчурних ІСІ та алгоритм його розрахунку.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Іоргачова, М. І.
    Вартісно-орієнтоване управління в системі корпоративного управління компанією [Текст] / М. І. Іоргачова, О. М. Ковальова, Г. М. Коцюрубенко // Економіка та держава. - 2020. - № 5. - С. 111-115 : табл. - Бібліогр. с. 115 (6 назв)
Рубрики: Акціонерні товариства--Корпоративне управління
Анотація: Розв'язання конфлікту інтересів, що породжується існуванням корпоративної форми власності, є можливим за рахунок застосування методів та інструментів системи вартісно-орієнтованого управління, оскільки VBM спрямовано на максимізацію акціонерної вартості компанії, а зростання ринкової капіталізації є метою, що об'єднує як короткострокові цілі менеджерів різних ланок, так й довгострокові таргети власників.У роботі запропоновано методику оцінювання показників результативності роботи компанії на засадах вартісно-орієнтованого управління, що враховує "сіру зону" у системі абсолютних та відносних значень індикаторів та дозволяє своєчасно побачити сигнали до погіршення якості управління.Викладено взаємозв'язок результатів розрахунку скоринговою методикою інтегрального показника вартісно-орієнтованого управління компанією з важелями системи корпоративного управління компанією.Наголошено на позитивних результатах впровадження методів Value-Based Management у сфері корпоративного управління суб'єкта підприємницької діяльності, що охоплює гармонізацію інтересів зацікавлених суб'єктів, врахування факторів впливу на вартість компанії, забезпечення транспарентності інформаційно-аналітичного забезпечення VBM.


Дод.точки доступу:
Ковальова, О.М.; Коцюрубенко, Г.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Ковальова, О. М.
    Основні форми інтернет-торгівлі: особливості, переваги, недоліки [Текст] / О. М. Ковальова, В. В. Кірсанова // Економіка та держава. - 2020. - № 7. - С. 85-92. - Бібліогр. с. 91-92 (22 назви)
Рубрики: Електронна торгівля
Анотація: У статті проведено систематизацію сутнісних рис категорії "інтернет-торгівля", виокремлено рису "обопільна комунікація між продавцями і покупцями", що можна інтерпретувати у подальшому дослідженні як вихідну точку для класифікації системи електронної комерції в залежності від суб'єктів взаємодії. Приділено увагу нормативно-правовій базі, що регламентує економічні відносини у сфері інтернет-торгівлі. Проведено аналіз матеріального-технічних умов та кадрового забезпечення щодо впровадження е-комерції у господарську діяльність суб'єктів за видами економічної діяльності, що дозволяє визначити тенденції щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій на підприємствах. Досліджено показник електронної торгівлі через мережу Інтернет та кумулятивний ефект у галузях економічної діяльності, що пов'язані з виконанням запитів покупців.??Систематизовано взаємодію у площині електронної комерції основними групами суб'єктів відповідно до моделей бізнесу. Результатом порівняння традиційної форми діяльності підприємства та роботи "виключно онлайн" стало визначення переваг та недоліків функціонування підприємства на засадах електронної комерції.


Дод.точки доступу:
Кірсанова, В.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)