Муза, О. В.
    Правові передумови формування адміністративно-деліктного права в Україні [Текст] / О. В. Муза // Держава і право : збірник наук. праць. - 2014. - Вип. 64. - С. 154-160. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 67.3
Рубрики: Адміністративне право--Адміністративно-деліктне право--Формування--Правові передумови--Україна
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-деліктне право -- адміністративний делікт -- адміністративний процес -- адміністративні проступки -- адміністративні провадження
Анотація: Показано, що адміністративно-деліктний процес здебільшого має своїм підгрунтям механізм правового регулювання адміністративних проваджень у справах про адміністративні проступки. До групи правовідносин, які виникають у сфері адміністративного провадження у справах про адміністративні проступки слід включати усі відносини, які відображають стадії адміністративно-деліктного процесу, повноваження уповноважених органів на розгляд і вирішення справ щодо накладення адміністративних стягнень, адміністративно-процесуальні гарантії учасників таких відносин та ін. Також слід говорити і про правовідносини, які виникають з питань попередження і профілактики адміністративних проступків. Сучасні підходи щодо формування адміністративно-деліктного права дають підстави стверджувати, що його предметом виступають адміністративно-деліктні правовідносини, які виникають з приводу скоєння адміністративних проступків, притягнення до адміністративної відповідальності винних осіб, процесуальних аспектів провадження у справах про адміністративні проступки, вжиття заходів із профілактики та запобігання вчинення адміністративних проступків, а також з питань ефективності адміністративно-деліктного законодавства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Муза, О. В.
    Запобігання корупції очима школярів. Навчальна програма курсу за вибором для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (17 годин) [Текст] / О. В. Муза, Р. І. Євтушенко // Історія України (Шкільний світ). - 2017. - № 10 (Травень). - 13-16 (Вкладка Правознавство № 5) : табл. - Зміст: Зміст програми та вимоги до підготовки учнів/учениць
Рубрики: Запобігання корупції--Навчальна програма--10-11 кл.--Загальноосвітні школи


Дод.точки доступу:
Євтушенко, Р.І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Муза, О. В.
    Проблема визначення критеріїв розмежування злочинів та адміністративних проступків [Текст] / О. В. Муза // Юридична Україна. - 2017. - № 9/10. - С. 85-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адміністративне право--Злочини--Адміністративні проступки--Розмежування
Анотація: Після прийняття Кримінального процесуального кодексу в 2012 р. законодавець чітко зафіксував та проголосив необхідність уведення у національну правову систему поняття «кримінальний проступок», однак, окрім декларативної норми, реальних кроків для прийняття відповідного законодавства в Україні зроблено не було. Саме розгляд парламентом законопроектів про кримінальні проступки засвідчив міждисциплінарний характер існуючої проблеми, яка позначає існування теоретико-методологічних суперечностей у розмежуванні різних за ступенем суспільної небезпеки діянь, а саме злочинів, кримінальних проступків та адміністративних проступків.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)