Соколов, В. М.
    Успіхи, проблеми та перспективи насінництва в сучасних умовах [Текст] / В. М. Соколов, В. В. Вишневський, В. В. Васильченко // Насінництво. - 2015. - № 5/6. - С. 6-9
Рубрики: Селекція--Насінництво--Рослинництво
   Зернові культури

Кл.слова (ненормовані):
селекційні роботи -- сорти озимої пшениці -- насіння -- посіви
Анотація: Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення був і залишається провідним селекційно-насінницьким центром в системі Національної академії аграрних наук України. В результаті його потужної наукової діяльності щороку на державне сортовипробування передається близько 30-ти нових сортів і гібридів зернових, зерновобобових, олійних і кормових культур. Така ж кількість щорічно заноситься до Державного реєстру сортів, придатних для поширення в Україні.


Дод.точки доступу:
Вишневський, В. В.; Васильченко, В. В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Соколов, В. М.
    Про результати роботи установ Національної академії аграрних наук України з селекції та насінництва зернових і зернобобових культур у 2016 році [Текст] / В. М. Соколов, В. В. Вишневський, О. Я. Пушкаренко // Насінництво. - 2017. - № 1/3. - С. 8-14 : рис., табл.
Рубрики: Насінництво--Селекція--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зернові культури -- урожайність -- сортове насіння -- пшениця м'яка озима -- тритикале -- ячмінь ярий і озимий -- горох
Анотація: Високих щорічних обсягів виробництва зерна в Україні на рівні 75-80 млн тонн реально досягти лише завдяки підвищенню урожайності основних зернових культур. Крім питань удосконалення землекористування, дотримання сівозмін, обробітку ґрунту, захисту рослин, удобрення й меліорації земель суттєвою складовою у забезпеченні такої продуктивності є подальший гармонійний розвиток галузей селекції та насінництва.


Дод.точки доступу:
Вишневський, В. В.; Пушкаренко, О. Я.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Бєлоусов, А. О.
    Зв'язок добору за довжиною зернини з морфологічними ознаками первинної кореневої системи кукурудзи (Zea mays L.) [Текст] / А. О. Бєлоусов, В. М. Соколов // Вісник аграрної науки. - 2019. - № 7. - С. 48-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кукурудза--Морфологічні ознаки--Коренева система--Довжина зерна
Анотація: Стаття доводить, що збільшення довжини зернини кукурудзи шляхом добору призводить до істотного зростання морфологічних ознак первинної кореневої системи. Припускається, що це може спричиняти значне підвищення адаптивності та посухостійкості кукурудзи у післясходовий період.


Дод.точки доступу:
Соколов, В. М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)