Степаненко, Анатолій.
    Суть інтеграції національної банківської системи з реальним сектором економіки та форми її реалізації [Текст] / А. Степаненко, І. Чамара // Вісник Національного банку України. - 2011. - № 3. - С. 7-11. - Бібліогр. с. 11 (8 назв)
Рубрики: Банківська система
Анотація: Аналізуючи передумови інтеграції національних банківських систем з реальним сектором економіки в різних країнах, автори визначають її сутність, а також розглядають форми реалізації для забезпечення підприємств фінансовими ресурсами.


Дод.точки доступу:
Чамара, Ірина

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Степаненко, Анатолій.
    Лобіювання банківських інтересів у процесі реалізації пріоритетних цілей [Текст] / А. Степаненко, І. Чамара // Вісник Національного банку України. - 2011. - № 5. - С. 54-57. - Бібліогр. с. 57 (7 назв)
Рубрики: Банки України
Анотація: Аналізуючи різні підходи до процесу лобіювання інтересів банків, автори розглядають основні цілі і способи їх реалізації. Найбільш ефективними для фінансових установ є формування позитивної репутації і сприятливої громадської думки.


Дод.точки доступу:
Чамара, Ірина

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Степаненко, Анатолій.
    Безпека як фундаментальна системна парадигма сталого розвитку і буття суспільства [Текст] / А. Степаненко // Економіст. - 2011. - № 4. - С. 26-29
Рубрики: Сталий розвиток--Безпека--Визначення поняття
Анотація: Розкрито теоретичні аспекти парадигми безпеки, зокрема її сутність, підходи до визначення поняття безпеки; проаналізовано системні виклики безпеці; висвітлені дві найважливіші функції соціального буття - функцію існування і розвитку та функцію самозбереження і безпеки людей; проаналізовано тенденції природно-техногенної (екологічної) безпеки в умовах глобалізації і нестійкого світпростору; визначені шляхи задоволення суспільної потреби в комплексній безпеці.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Степаненко, Анатолій.
    Соціально-економічний розвиток України у вимірах стратегічних ризиків [Текст] / Анатолій Степаненко, Алла Омельченко // Економіст. - 2014. - № 8. - С. 8-11. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 65
Рубрики: Соціально-економічний розвиток--Ризики--Україна
Кл.слова (ненормовані):
глобальна конкуренція -- людський капітал -- експорт -- енергозалежність -- сепаратизм
Анотація: Розкрито сутність і принципові особливості стратегічних ризиків та їхню роль у соціально-економічному розвитку. Доведено, що українська економіка постала перед довготривалими системними викликами, характер і якість яких визначається поєднанням фундаментальних факторів, що породжують значні стратегічні ризики в соціально-економічному розвитку держави. Здійснено аналіз трьох груп ризиків: геоекономічних, геополітичних і геоекологічних, в кожній з яких виокремлено певні стратегічні ризики. Виділено нові ризики: нанотехнологічні, кіберзлочинні, генетичні, біологічні та ін. На новий рівень вийшли такі традиційні загрози, як тероризм, насильство, пандемії, біотехнології. Підтверджено, що розширення загроз та ризиків, пов’язаних із національною безпекою, управління ризиками призвело до утворення нової стратегічної системи ризик-менеджменту. Нова парадигма комплексно розглядає ризики всіх видів і напрямів, які генеруються як внутрішніми, так і зовнішніми факторами. Обґрунтовано, що застосування методології оцінки й прогнозу ризиків і загроз, кризових явищ і катастроф в Україні дозволить розробити базові принципи, методи й системи визначення, нормування й керування стратегічними ризиками на державному й регіональному рівнях. Показники ризиків можуть бути закладені в програми соціально-економічного розвитку країни та її регіонів. Такий підхід у майбутньому вплине на практику соціально-економічного планування, а з урахуванням існуючих світових тенденцій збільшення кількості катастроф і кризових явищ може стати домінуючим.


Дод.точки доступу:
Омельченко, Алла
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Степаненко, Анатолій.
    Нам потрібний план "Спека" [Текст] / А. Степаненко, Г. Обиход // Урядовий кур'єр. - 2016. - 9 лип.(№ 127). - С. 5. - Зміст: До сонця долучається космос ; Міжнародний досвід ; Адаптація за день не приходить ; Як захищатися населенню ; Що варто зробити передусім ; Що потрібно зробити у довгостроковому плані
Рубрики: Клімат--Зміни--Україна
   Кліматологія--Глобальні зміни клімату--Метеорологічні умови

   Клімат--Потепління--Україна

   Здоров'я--Профілактична робота



Дод.точки доступу:
Обиход, Ганна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)