Федоренко, С. В.
    Корекційна тренінгова програма для сприяння зниженню комп'ютерної залежності та для самопізнання у студентів [Текст] / С. В. Федоренко // Практична психологія та соціальна робота. - 2013. - № 1. - С. 28-39. - Бібліогр. : 30 назв.
ББК 88.54
Рубрики: Студенти--Комп'ютерна залежність--Зниження--Тренінгова програма
   Програми тренінгів--Зниження комп'ютерної залежності--Студенти

Анотація: Стаття містить корекційну тренінгову програму зниження комп'ютерної залежності, зокрема, Інтернет-залежності. Програма розрахована на 10 занять.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Федоренко, С. В.
    Методологічне значення педагогічного дискурсу у формуванні гуманітарної культури студентів бакалаврату в США [Текст] / С. В. Федоренко // Педагогіка і психологія. - 2016. - № 3. - С. 56-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Зарубіжні країни--США
Анотація: Ідеться про педагогічний дискурс як методологічний чинник унормованості процесу творення та продукування соціокультурних смислів життєдіяльності студента в ході загальної гуманітарної підготовки у вищій школі США. Дискурс розглянуто з позицій педагогічної науки, що актуалізує перетворення знань у безпосередню продуктивну базу для формування гуманітарної культури студентів, трансформує зміст та організаційно-педагогічні умови навчально-виховного процесу, самі відносини в ньому. Висвітлено особливості педагогічного дискурсу як засобу виховання, який інтеріоризує цінності, морально-етичні норми і правила поведінки, а також емоційно-естетичний досвід у життєвий світ особистості.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Федоренко, С. В.
    Механізація технологічних процесів і міжнародний стандарт управління якістю [Текст] / С. В. Федоренко // Будівництво України. - 2008. - № 6. - С. 11-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Управління якістю--Стандарти--Міжнародні
Анотація: Мета впровадження вимог цього стандарту - отримання кінцевого продукту, який би задовольняв вимоги споживача, але об`єктом управління, в першу чергу, стають працівники, які експлуатують техніку та механізму.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Федоренко, С. В.
    Організаційні та технологічні основи підвищення надійності будівельної техніки [Текст] / С. В. Федоренко // Будівництво України. - 2008. - № 2. - С. 36-39
Рубрики: Будівельні машини
Анотація: Метою статті є визначення оптимального терміну експлуатації будівельних машин встановлений із врахуванням початкової вартості, проведених ремонтів та амортизації.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Федоренко, С. В.
    Особливості охорони праці на підприємстві: економічні аспекти розвитку [Текст] / С. В. Федоренко, В. П. Тишковець // Економіка та держава. - 2017. - № 1. - С. 56-58. - Бібліогр.: с. 58 (6 назв)
Рубрики: Охорона праці--Управління
   Підприємства--Охорона праці--Економічний аспект

Анотація: Стаття присвячена особливостям охорони праці на підприємстві та її економічним аспектам розвитку. Розглянуті система управління охороною праці на підприємстві та елементи системи управління охороною праці на підприємстві. Сформовано напрями покращення умов та охорони праці на підприємстві.


Дод.точки доступу:
Тишковець, В. П.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Федоренко, С. В.
    Кооперативно-інтерактивні методи навчання у формуванні міжкультурної компетентності студентів (з досвіду вищої школи США) [Текст] / С. В. Федоренко // Іноземні мови. - 2018. - № 2. - С. 12-18 . - ISSN 1817-8510
Рубрики: Англійська мова--Вища школа
Кл.слова (ненормовані):
міжкультурна компетентність -- читання -- кооперативно-інтерактивні методи навчання
Анотація: У статті висвітлено роль кооперативно-інтерактивних методів у формуванні міжкультурної компетентності студентів у вищій школі США. Окреслено погляди зарубіжних дослідників на сутність поняття "міжкультурна компетентність". Охарактеризовано основні риси кооперативно-інтерактивних методів навчання у вищій школі США. Розглянуто особливості застосування сократівського методу на основі критичного читання і методу творчих письмових робіт "РАФТ" з огляду на ефективність цих методів у формуванні міжкультурної компетентності американських студентів бакалаврату.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДІМ (1)
Вільні: ВДІМ (1)





   
    Роль факторів ентропії і синергії в ефективній діяльності будівельної організації як виробничої системи [Текст] / В. І. Савенко [та ін.] // Економіка та держава. - 2019. - № 3. - С. 43-51. - Бібліогр. с. 50-51 (29 назв)
Рубрики: Будівельні підприємства--Управління
Анотація: Побудова сучасних систем управління будівельними організаціями на базі економіко-математичних методів та інформаційних технологій передбачає вирішення ряду проблем, пов'язаних з формалізацією процесу функціонування виробничої системи і постійного її поліпшення, як вимагають міжнародні стандарти.Теоретично такий підхід дозволяє побудувати оптимальну систему управління. Недоліком такого підходу є відсутність практичної його реалізації, обумовленої, насамперед, недостатнім дослідженням усіх теоретичних питань цієї проблеми.Важливою умовою високого рівня оперативного планування має бути економічна зацікавленість кожної структури і підрозділу в досягненні головної мети організації. Тому глобальна економіко-математична модель повинна забезпечувати можливість вирішення питань оперативного планування і управління, а також давати можливість отримувати необхідні данні для поточного і перспективного планування. Проте стохастичний (вірогіднісний) характер як внутрішніх, так і зовнішніх чинників вносять певну невизначеність (хаос) у дії виробничої організації і формують певний рівень ентропії, яка стає причиною втрати синергічності функціонування системи. Робляться спроби кількісного вимірювання цих властивостей систем, але точних надійних, однозначних методів поки що не існує, тому автоматизована чи роботизовано система не має підстав для прийняття однозначного рішення. Навіть у найдосконаліших машин інтуїція, як підказка з неба, відсутня. Людина ж як найдосконаліше творіння Природи на базі свого досвіду, над зусиль свого розуму і інтуїції навіть в умовах невизначеності повинна приймати і приймає відповідальні рішення.Таким чином, для успішного функціонування будь-яких сучасних систем управління будівництвом в їх склад обов'язково повинна бути включена людина, як ланка, що забезпечує життєздатність усієї системи і реалізацію функції самоорганізації, забезпечує усім необхідним в умовах невизначеності і обмеженості ресурсів. Вона повинна свідомо зменшувати рівень ентропії (хаосу) системи та організовувати і підтримувати максимально можливий рівень синергії функціонування усіх її елементів.Без глибокого вивчення цих концептуальних основ важко запроектувати і тим більше створити досконалу модель.

Перейти: В. І. Савенко та ін.

Дод.точки доступу:
Савенко, В.І.; Доценко, С.І.; Федоренко, С.В.; Пальчик, П.П.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)