Єршова, Н.
    Ускладнені речення у поемі Тараса Шевченка "І мертвим, і живим, і ненарожденним." [Текст] / Наталія Єршова // Українська мова й література в сучасній школі. - 2012. - № 3. - С. 15-17. - Бібліогр.: 13 назв.
ББК 83.3(4Укр)
Рубрики: Українська література--Шевченко Тарас Григорович (1814-1861 рр.)
   Українська мова--Синтаксис--Речення

Кл.слова (ненормовані):
проблема ускладнення у мовознавстві -- класифікація ускладнень -- статус однорідних членів речення -- однорідні присудки -- відокремлення -- вставні слова -- мовний аналіз твору Шевченка
Анотація: У статті акцентовано особливу увагу на проблемі ускладнення синтаксичних конструкцій у вітчизняному мовознавстві, зокрема розглянуто особливості ускладнених речень в поемі Т. Г. Шевченка "І мертвим, і живим, і ненарожденним.".


Дод.точки доступу:
Шевченко, Тарас Григорович (1814-1861) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





   Україна. Кабінет Міністрів.

   
    Про внесення змін до плану реструктуризації публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” з метою відокремлення діяльності з транспортування та зберігання (закачування, відбору) природного газу [Текст] : постанова № 800 від 9 листоп. 2016 р. // Урядовий кур'єр. - 2016. - 12 листоп. (№ 213). - С. 19
Рубрики: Кабінет Міністрів--Постанови--Україна

Перейти: повнотекстовий варіант

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Кашуба, Наталія.
    Модуль ІV. Подовження та подвоєння приголосних. Правопис префіксів та суфіксів. Поняття про відокремлення. Звертання як синтаксична категорія [Текст] : практикум з української мови.Частина 2 / Н. Кашуба, С. Дем'яненко // Українське слово і сучасність. - 2017. - № 2. - С. 17-40 : іл.
Рубрики: Українська мова--Вивчення і викладання
Кл.слова (ненормовані):
індивідуальні домашні завдання -- тренувальні вправи -- синтаксис -- пояснювальний диктант -- самодиктант -- редакція речень -- завдання для самоперевірки -- подвоєні букви -- дидактичні ігри -- тест на компетентність -- диктант-тест -- взаємодиктант -- творчі завдання -- переклад на українську мову -- тести -- контрольний диктант -- контрольний переказ -- графічний диктант -- творчий диктант -- дослідження-трансформація -- кросворд


Дод.точки доступу:
Дем'яненко, Світлана

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)





    Грубань, В.
    Аналітичні дослідження процесу відокремлення качанів кукурудзи від стебел [Текст] / В. Грубань // Техніка і технології АПК. - 2017. - № 5. - С. 30-33 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарська техніка--Качановідокремлювальний апарат--Математична модель--Відокремлення качанів
Анотація: У статті сформульвано основні механіко-математичні передумови розробки качановідокремлювального апарата. Розглянута матаматична модель розповсюдження поздовжніх хвиль деформації в середині качана під час його відокремлення.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Грубань, В.
    Експерементальні дослідження відокремлення качанів кукурудзи на качановідокремлювальному апараті багатофакторної дії [Текст] / В. Грубань // Техніка і технології АПК. - 2017. - № 4. - С. 19-23 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кукурудзозбиральна техніка--Качановідокремлювальний апарат--Експериментальні дослідження
Анотація: У статті наведено основні результати експериментальних досліджень качановідокремлювального апарата багатофакторної дії. Визначено оптимальне поєднання факторів, які найбільш суттєво впливають на якість процесу відокремлення качанів кукурудзи від стебел.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Баранник, А. Ф.
    Побудова точних розв'язків нелінійних рівнянь гіперболічного типу [Текст] / А. Ф. Баранник, Т. А. Баранник, І. І. Юрик // Доповіді Національної академії наук України. - 2017. - № 7. - С. 3-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Математика--Математичний аналіз--Диференціальні та інші функціональні рівняння--Диференціальні рівняння з частинними похідними
Кл.слова (ненормовані):
Система редукована -- Інтегрування -- Відокремлення змінних
Анотація: Розглянуто підстановки, які редукують гіперболічне рівняння до системи звичайних диференціальних рівнянь. Запропоновано ефективний метод інтегрування редукованих систем.


Дод.точки доступу:
Баранник, Т. А.; Юрик, І. І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Ворох, Олена.
    Вивчаємо дієприкметниковий зворот : методичні запропоновання Олени Ворох / Олена Ворох // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2018. - № 9. - С. 10-17
Рубрики: Українська мова--Методика викладання
   Дієслова--Дієприкметникові звороти--Розробка уроку

Кл.слова (ненормовані):
інтерактивна вправа -- алгоритм розстановки розділових знаків -- відокремлення дієприкметникового звороту
Анотація: Матеріал охоплює два плани-конспекти уроків української мови для 7 класу з теми «Дієприкметниковий зворот». У розробках подано цікаві прийоми та форми роботи, як-от перегляд фотовернісажу, ігрові та дослідницькі завдання, робота з карткою-алгоритмом та інші. Соціокультурною темою, що об’єднує два уроки, є Київ як історико-культурна пам’ятка та місто цікавих рекордів.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВА (1), ВДГН (1)
Вільні: ВА (1), ВДГН (1)





   
    Українська команда Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont, готова до відокремлення [Текст] // Пропозиція. - 2019. - N 6. - С. 26-27
Рубрики: Аграрний бізнес--Іноземні компанії--Захист рослин
Анотація: Інноваційні технологїі селекції рослин.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Резнікова, Н.В.
    Теоретико-емпіричні підходи до дослідження й ідентифікації економічних мотивів та наслідків відокремлення і сепаратизму на основі вивчення міжнародного досвіду [Текст] / Н.В. Резнікова // Економіка та держава. - 2020. - № 6. - С. 13-20. - Бібліогр. с. 19-20 (19 назв)
Рубрики: Політичні рухи--Сепаратизм
Анотація: ослідження результатів моделювання провідними зарубіжними вченими економічних наслідків відокремлення та сепаратизму на прикладі оцінювання колишньої Югославії дають змогу припустити, що вигоди від відокремлення, а отже, і від поділу країни на малі одиниці , ніде не простежуються. Поява малих країн на місці великої територіальної одиниці у випадку Югославії не спричинила які-небудь економічні вигоди для нових країн. Усі колишні республіки Югославії, щойно отримавши незалежність, втратили значну частку багатства. Розмір такої втрати і швидкість подальшого відродження значною мірою визначалися процесом незалежності, а не лише її фактом. Встановлено асиметричність впливів відокремлення: війна та інтенсивність її завдала значного удару по економіці Боснії і Косово; санкції і роки конфлікту обмежили економічні перспективи Сербії, водночас як різке згортання торгівлі після незалежності стало серйозним бар'єром для економічного зростання у всіх частинах колишньої Югославії; відносно спокійний перехід до незалежності у Словенії, Чорногорії і Македонії пішов на користь цим республікам, незважаючи на дуже різні їхні початкові умови, і вони мають найкращі показники розвитку в період після незалежності.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)





    Васін, М. С..
    Термінологічні аспекти конституційно-правового регулювання державно-церковних відносин в Україні [Текст] / Максим Сергійович Васін // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 1. - С. 83-86
УДК
Рубрики: Державно-церковні відносини
   Права і свободи людини--Україна

   Філософія права

Кл.слова (ненормовані):
церкви -- державно-церковна взаємодія -- свобода віросповідання -- права віруючих -- релігійні організації -- відокремлення держави і церкви -- вніб 5


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)