Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=правова аргументація<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Дудаш, Т.
    Особливості аргументування рішень Європейського суду з прав людини ( до характеристики методологічних підходів) [Текст] / Т. Дудаш // Право України. - 2017. - № 4. - С. 86-96. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Міжнародне судочинство
Кл.слова (ненормовані):
Європейський суд з прав людини -- правова аргументація -- аргументувальна конструкція -- риторичний підхід -- діалектичний підхід -- логічний підхід -- вніб 2
Анотація: У статті схарактеризовано основні методологічні підходи до розуміння й дослідження правової аргументації та їхній прояв в аргументувальній діяльності Європейського суду з прав людини.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Луць, Людмила.
    Аргументація у правотворчій діяльності [Текст] / Людмила Луць // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 168-173. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія права--Правотворчість
Кл.слова (ненормовані):
правотворчі акти -- джерела права -- правова аргументація -- юридична аргументація
Анотація: У статті висвітлюються питання правотворчості як діяльності уповноважених суб’єктів, що спрямована на створення, об’єктивацію, зміну, припинення чи систематизацію нормативно-правових приписів, а також питання правотворчих актів, тобто правових актів, що створюються компетентними суб’єктами, містять нормативно-правові приписи та спрямовані на досягнення правових наслідків. Такі правотворчі акти розглядаються як результати правотворчої діяльності, а за їхніми функціями виокремлюються регулятивні (ті, що безпосередньо спрямовані на регулювання суспільних відносин), зокрема джерела права, та обслуговуючі (ті, що забезпечують належне функціонування джерел права). Констатується, що створення джерел права можливе лише за умов їх належного аргументування.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)