Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=репетиторство<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Хмелевська, О. М.
    Репетиторство як складова тіньової освіти та можливості його оцінювання в Україні [Текст] / О. М. Хмелевська // Демографія та соціальна економіка. - 2017. - № 1. - С. 37-53. - Бібліогр. с. 50-53 (24 назви)
Рубрики: Працівники освіти--Репетиторство
Анотація: Поширеність репетиторства в Україні є найменш дослідженою сферою, насамперед з огляду на обмежені можливості аналізу цього явища за даними офіційної статистики освіти. Узагальнення міжнародного досвіду показало, що приватне додаткове навчання у рамках засвоєння основної освітньої програми необхідно розглядати як невід’ємну складову тіньової освіти. Це дозволяє вирішити низку методологічних проблем. Швидке накопичення емпіричних даних про приватне репетиторство на міжнародному і національному рівні дозволяє зосередитися на домінуючих напрямах у науковій літературі щодо причин та наслідків експансії тіньової освіти, визначення її параметрів, моделей та локалізації. Поєднання інформації з різних джерел даних про надавачів та користувачів додаткових освітніх послуг дозволяє отримати нові кількісні та якісні дані, у тому числі для аналізу суб’єктів виробництва та споживання тіньової освіти.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Батченко, Н. В.
    Репетиторство VS загальноосвітньої школи [Текст] : нові формати освіти / Н. В. Батченко // Педагогічна майстерня. - 2018. - № 1. - С. 21-22
Анотація: Хто такий репетитор? Це в першу чергу висококваліфікований педагог, який має на меті навчити дитину свого предмета. Така форма освіти з'явилася вже дуже давно, ще до Радянського Союзу.Батьки звертаються за допомогою до репетиторів, якщо бачать, що дитина не встигає з того чи іншого предмета, або мають на меті приділяти додаткову увагу певним урокам.Останні роки заняття з репетитором стають дедалі популярнішими. Винна в цьому шкільна система, яка дедалі дає більше загального та менше конкретного. Про протистояння між загальноосвітніми та "індивідуальними" школами йдеться в даній статті.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Сікорський, Петро.
    Якість освіти в Україні [Текст] : основа і результат докорінних змін в освітній системі / Петро Сікорський // Освiта. - 2019. - 25 верес.- 2 жовт. (№ 37/38). - С. 4 : фот.
Рубрики: Освіта--Реформування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
профільне навчання -- репетиторство -- зовнішнє незалежне тестування -- професійна освіта -- навчально-матеріальна база -- вища освіта



Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)