Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Меліхова, Т. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 за 12
1.


    Меліхова, Т. О.
    Економічне обгрунтування підвищення ефективності зовнішнього аудиту податків [Текст] / Т. О. Меліхова // Держава та регіони. Серія Економіка та підприємництво : науково-виробничий журнал . - 2010. - N 2. - С. 131-135. - Бібліогр.: с.135 . - ISSN 1814-1161
Кл.слова (ненормовані):
аудит -- податки -- ВДЕТН

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Меліхова, Т. О.
    Удосконалення методичних підходів проведення аудиту власного капіталу з метою забезпечення фінансової стабільності підприємства [Текст] / Т. О. Меліхова, Ю. М. Малініна // Держава та регіони. Серія Економіка та підприємництво. - 2012. - № 6. - С. 144-153 : табл. - Бібліогр.: с. 153 . - ISSN 1814-1161
Рубрики: Аудит
Кл.слова (ненормовані):
власний капітал -- управління підприємством


Дод.точки доступу:
Малініна, Ю. М.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Меліхова, Т. О.
    Розробка програми аудиту виробничих запасів для підвищення фінансової безпеки підприємства [Текст] / Т. О. Меліхова, Н. С. Ніколаєнко // Економіка та держава. - 2017. - № 1. - С. 51-55. - Бібліогр.: с. 55 (3 назви)
Рубрики: Підприємства--Економічна безпека
   Виробничі фонди--Аудит

Анотація: Авторами статті обгрунтовано мету та завдання проведення аудиту виробничих запасів, розроблено програму аудиту виробничих запасів для підвищення фінансової безпеки підприємства. У роботі розроблено програму аудиту виробничих запасів для підвищення фінансової безпеки підприємства, яка включає: анкету, загальний план аудиту, програму аудиту, робочі документи аудитора, а саме для перевірки правильності: визначення залишку виробничих запасів на початок періоду, віднесення до виробничих запасів, оформлення первинних документів з виробничих запасів, віднесення виробничих запасів до субрахунків, оцінки запасів при надходженні, оцінки запасів при їх використанні, кореспонденції рахунків з виробничих запасів, відображення вартості у Балансі, визначення залишку виробничих запасів на кінець періоду. Запропонована методика проведення перевірки надасть змогу аудитору охопити всі аспекти обліку виробничих запасів на підприємстві, дослідити правильність, своєчасність, законність відображення в обліку виробничих запасів, вчасно виявити порушення, провести якісний аудит та підвищити фінансову безпеку підприємства.


Дод.точки доступу:
Ніколаєнко, Н. С.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Меліхова, Т. О.
    Розробка програми аудиту витрат на виробництво для підвищення фінансової безпеки підприємства [Текст] / Т. О. Меліхова, В. В. Височина // Економіка та держава. - 2018. - № 1. - С. 69-75 : табл. - Бібліогр. с. 74-75 (30 назв)
Рубрики: Виробництво --Витрати--Аудит
   Підприємства--Економічна безпека

Анотація: Авторами статті обгрунтовано мету та завдання проведення аудиту витрат на виробництво, розроблено програму аудиту витрат на виробництво для підвищення фінансової безпеки підприємства. У роботі розроблено програму аудиту витрат на виробництво для підвищення фінансової безпеки підприємства, яка включає: анкету, загальний план аудиту, програму аудиту, робочі документи аудитора, а саме для перевірки правильності: визначення залишку витрат на виробництво на початок періоду, віднесення до витрат на виробництво, оформлення первинних документів з витрат на виробництво, віднесення витрат на виробництво до субрахунків, оцінки запасів при надходженні, оцінки запасів при їх використанні, кореспонденції рахунків з витрат на виробництво, відображення вартості у Балансі, визначення залишку витрат на виробництво на кінець періоду. Запропонована методика проведення перевірки надасть змогу аудитору охопити всі аспекти обліку витрат на виробництво на підприємстві, дослідити правильність, своєчасність, законність відображення в обліку витрат на виробництво, вчасно виявити порушення, провести якісний аудит та підвищити фінансову безпеку підприємства.


Дод.точки доступу:
Височина, В.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Меліхова, Т. О.
    Вдосконалення управління економічною безпекою суб'єктів господарювання: теоретико-методологічний аспект [Текст] / Т. О. Меліхова // Економіка та держава. - 2018. - № 2. - С. 97-102 : мал. - Бібліогр. с. 102 (10 назв)
Рубрики: Підприємства--Економічна безпека
Анотація: У роботі подано визначення функцій управління зовнішньою та внутрішньою економічною безпекою підприємства. Диференційовано функції управління зовнішньою економічною безпекою підприємства: прогнозна, оцінювання, управлінська, профілактична, аналітична, контрольна, оптимізаційна, стратегічна, перспективна, регулююча, стимулююча, стримуюча, планування. Виокремлено функції управління внутрішньою економічною безпекою підприємства: профілактична, аналітична, контрольна, оптимізаційна, стратегічна, перспективна, регулююча, стимулююча, стримуюча, планування, організаційна. До кожної функції розроблено завдання управління зовнішньою та внутрішньою економічною безпекою підприємства. Обгрунтована мета управління зовнішньою та внутрішньою економічною безпекою підприємства.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Меліхова, Т. О.
    Обґрунтування впливу дії фактора часу на визначення економічної ефективності господарської діяльності підприємства при впровадженні системи економічної безпеки [Текст] / Т. О. Меліхова // Держава та регіони. Серія Економіка та підприємництво. - 2017. - № 6. - С. 52-57. - Бібліогр.: с. 56-57 . - ISSN 1814-1161
УДК
Рубрики: Господарська діяльність--Економічна ефективність--Економічна безпека
Кл.слова (ненормовані):
інвестиції -- індекс прибутковості -- інфляція -- вартість грошей


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Меліхова, Т. О.
    Удосконалення методики внутрішнього контролю утримань із заробітної плати та нарахувань на фонд оплати праці [Текст] / Т. О. Меліхова, І. В. Феофанова, Г. В. Магда // Економіка та держава. - 2019. - № 1. - С. 89-94 : табл. - Бібліогр. с. 92-94 (38 назв)
Рубрики: Заробітна плата--Податки--Аудит
Анотація: Метою роботи є удосконалення методики внутрішнього контролю утримань із заробітної плати та нарахувань на Фонд оплати праці для підвищення економічної безпеки підприємства. У роботі визначено завдання, розроблено анкету, загальний план перевірки, програму перевірки, робочі документи, необхідні для проведення внутрішнього контролю утримань із заробітної плати та нарахувань на Фонд оплати праці. В цих документах відображені основні процедури для вирішення встановлених завдань перевірки, докази, критерії якості. Запропонована методика проведення внутрішнього контролю утримань із заробітної плати та нарахувань на Фонд оплати праці надасть змогу охопити всі аспекти оподаткування ЄСВ, ПДФО та військовим збором, дослідити законність, правильність, своєчасність, відповідність, відображення їх в обліку, вчасно виявити порушення, провести якісний аудит та підвищити економічну безпеку підприємства.

Перейти: Меліхова, Т.О.

Дод.точки доступу:
Феофанова, І.В.; Магда, Г.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

8.


    Меліхова, Т. О.
    Удосконалення внутрішнього контролю розрахунків за виплатами працівникам для підвищення якості формування інформації в обліку [Текст] / Т. О. Меліхова, Н. С. Чакалова, Є. Є. Іващенко // Економіка та держава. - 2019. - № 3. - С. 95-101 : табл. - Бібліогр. с. 99-101 (37 назв)
Рубрики: Заробітна плата--Внутрішній контроль
Анотація: Метою роботи є удосконалення внутрішнього контролю розрахунків за виплатами працівникам для підвищення якості формування інформації в обліку. Перевагою внутрішнього контролю є те, що він здійснюється як попередній, поточний (оперативний) і подальший, може бути документальним, фактичним і комбінованим, суцільним і вибірковим; може проводитись у вигляді: ревізії, тематичної перевірки, розслідування та службового розслідування.Метою проведення внутрішнього контролю розрахунків за виплатами працівникам є визначення правильності нарахування, відображення в обліку й сплати заробітної плати; достовірності відображення операцій щодо нарахування внесків та утримання податків і зборів, пов'язаних із заробітною платою; здійснення контролю щодо якості формування інформації в обліку для розрахунків з працівниками.Завданнями проведення внутрішнього контролю розрахунків за виплатами працівникам є: перевірити порядок нарахування заробітної плати та інших виплат працівникам в розрізі аналітичного обліку окремих структурних підрозділів та окремих посад енергопостачального підприємства; перевірити правильність розрахунку та відображення в обліку єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб та воєнного збору в розрізі зведеної та аналітичної інформації.У роботі удосконалено внутрішній контроль для підвищення якості формування інформації в обліку, який включає план перевірки, програму перевірки та форми робочих документів внутрішнього контролера.Запропоновані методичні підходи внутрішнього контролю на відміну від існуючих включають: галузеві особливості підприємства; структурно-територіальні фактори, обліково-аналітичні аспекти суцільних та вибіркових перевірок, посадову специфіку.Запропонована методика внутрішнього контролю є ще одним шляхом підвищення якості формування інформації в обліку щодо розрахунків за виплатами працівникам. Вона забезпечує перевірку бухгалтерського обліку у структурних підрозділах підприємства, дає змогу виявити порушення, встановити їх причину, отримати достовірну інформацію, своєчасно усунути помилки, провести їх якісний аналіз.

Перейти: Т.О. Меліхова та ін.

Дод.точки доступу:
Чакалова, Н.С.; Іващенко, Є.Є.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

9.


    Меліхова, Т. О.
    Удосконалення методики внутрішнього аудиту розрахунків з постачальниками для підвищення економічної безпеки підприємства [Текст] / Т. О. Меліхова, О. В. Троян, І. В. Бондаренко // Економіка та держава. - 2019. - № 2. - С. 88-93 : табл. - Бібліогр. с. 92-93 (24 назви)
Рубрики: Кредиторська заборгованість--Аудит
   Підприємства--Економічна безпека

Анотація: Нині важливим елементом є здійснення аудиту кредиторської заборгованості при розрахунках з постачальниками. Особливим моментом при цьому є своєчасний аналіз виникнення та термінів погашення кредиторської заборгованості.Метою роботи є удосконалення методики внутрішнього аудиту розрахунків з постачальниками для підвищення економічної безпеки підприємства.Метою аудиту розрахунків з постачальниками є встановлення законності, достовірності і доцільності здійснення розрахунків з постачальниками підприємства і правильності їх відображення в обліку.Завдання проведення аудиту розрахунків з постачальниками, а саме перевірити: правильність визначення залишку кредиторської заборгованості на початок періоду, правильність оформлення первинних документів з розрахунків з постачальниками, правильність класифікації зобов'язань, правильність віднесення розрахунків з постачальниками на рахунки обліку, правильність визначення термінів виникнення та погашення кредиторської заборгованості, доцільність закупівлі у постачальників (моніторинг цін), правильність визначення вартості імпортних матеріалів, правильність визначення вартості туристичних послуг, правильність визначення вартості вітчизняних основних засобів, правильність заліку заборгованості при попередній оплаті, відповідність збільшення та зменшення кредиторської заборгованості за розрахунками з постачальниками правильність кореспонденції рахунків з розрахунків з постачальниками. У статті удосконалена методика аудиту розрахунків з постачальниками для підвищення економічної безпеки, яка на відміну від існуючих включає: анкету, загальний план аудиту, програму аудиту, робочі документи. Це надасть змогу аудитору охопити всі аспекти обліку розрахунків з постачальниками, дослідити правильність, своєчасність, законність відображення в обліку, вчасно виявити порушення, провести якісний аудит та підвищити економічну безпеку підприємства.

Перейти: Т.О. Меліхова та ін.

Дод.точки доступу:
Троян, О.В.; Бондаренко, І.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

10.


    Меліхова, Т. О.
    Методичні засади проведення внутрішнього аудиту касових операцій як дієвий засіб підвищення ефективності діяльності підприємства [Текст] / О. Д. Гнатович // Економіка та держава. - 2019. - № 5. - С. 9-15 : табл. - Бібліогр.: с. 10-11, 14-15
УДК
Рубрики: Внутрішній аудит--Підприємства
Кл.слова (ненормовані):
ефективність -- оприбуткування готівки -- видатковий касовий ордер
Анотація: У статті запропонована методика внутрішнього аудиту касових операцій, що на відміну від існуючих включає: анкету, загальний план, програму аудиту та робочі документи аудитора.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

11.


    Меліхова, Т. О.
    Удосконалення методичних підходів до аудиту надходження основних засобів для підвищення рівня економічної безпеки підприємства [Текст] / Т. О. Меліхова, О. В. Гребенюк // Економіка та держава. - 2020. - № 1. - С. 27-32 : табл. - Бібліогр. с. 30-32 (30 назв)
Рубрики: Підприємства--Економічна безпека
Анотація: У сучасних умовах власників та інвесторів цікавить реальні дані про наявність, стан та рух основних засобів, бо від достовірності інформації залежіть прийняття управлінських рішень. Важливість основних засобів обумовлена тим, що наявність необоротних активів необхідно для організації будь-якої діяльності підприємства. Якщо на підприємстві немає достатньої кількості основних засобів для здійснення ним основної діяльності, тоді це впливає на фінансові результати його діяльності. Отже, основними засобами є активи, які оказують вплив на ефективність діяльності всього підприємства.Метою роботи є удосконалення методичних підходів до аудиту надходження основних засобів для підвищення рівня економічної безпеки підприємства.??Метою аудиту надходження основних засобів є встановлення наявності, законності, правильності, відповідності здійснених операцій з надходження основних засобів підприємства і правильності їх відображення в обліку та звітності. Завданнями проведення аудиту надходження основних засобів є: перевірка наявності основних засобів, перевірка права власності на об'єкти основних засобів, перевірка первинних документів з обліку основних засобів, перевірка правильність формування капітальних інвестицій, перевірка правильності відображення основних засобів.Удосконалення методичних підходів до аудиту надходження основних засобів включає розроблено такі документи: анкету внутрішнього контролю, загальний план аудиту, програму аудиту, робочі документи аудитора, а саме: перевірка наявності основних засобів, перевірка права власності на об'єкти основних засобів, перевірка первинних документів з обліку основних засобів, перевірка правильність формування капітальних інвестицій, перевірка правильності відображення основних засобів. Це допоможе вчасно виявити порушення та підвищити рівень економічної безпеки підприємства.


Дод.точки доступу:
Гребенюк, О.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

12.


    Меліхова, Т. О.
    Удосконалення обліку і аудиту адміністративних витрат підприємства [Текст] / Т. О. Меліхова, М. П. Шишига // Економіка та держава. - 2020. - № 11. - С. 28-34 : табл. - Бібліогр. с. 32-34 (30 назв)
Рубрики: Підприємства--Витрати--Облік
Анотація: У звичайній діяльності будь-якого підприємства виникають адміністративні витрати, по яким існують особливості ведення обліку та проведення аудиту на кожному підприємстві. Оскільки не існує законодавчо-визначених форм первинних документів для ведення обліку адміністративних витрат, тому підприємства самостійно займаються розробкою цих документів для правильності організації їх обліку. Керівництво підприємства постійно проводять роботу, яка пов'язана зі зниженням розміру зайвих адміністративних витрат. При здійсненні контролю за правильністю нарахування адміністративних витрат, передусім, з'ясовують причини виникнення відхилень цих витрат від запланованих показників у фінансовому плані. Тому актуальною проблемою є удосконалення обліку і аудиту адміністративних витрат підприємства.Метою роботи є удосконалення обліку і аудиту адміністративних витрат підприємства.Авторами запропонована форма відомості нарахування та списання адміністративних витрат. Тому що для обліку витрат не існує первинного документа, в якому збираються усі адміністративні витрати, тому бухгалтера підприємства самостійно розроблять форму цього бланка для внутрішнього користування. Метою адміністративних витрат є встановлення законності, достовірності і доцільності здійснених операцій з адміністративних витрат підприємства і правильності їх відображення в обліку.Завдання проведення аудиту адміністративних витрат, а саме перевірка: загальних корпоративних витрат; витрат на службові відрядження і утримання апарату управління підприємством; витрат на утримання основних засобів, інших матеріальних необоротних активів загальногосподарського використання; винагород за професійні послуги; витрат на зв'язок; амортизації нематеріальних активів загальногосподарського використання; витрат на врегулювання спорів у судових органах; податків, зборів та інших передбачених законодавством обов'язкових платежів; плати за розрахунково-касове обслуговування та інші послуги банків; інших витрат загальногосподарського призначення.У роботі удосконалено облік і аудит адміністративних витрат підприємства. Для удосконалення обліку адміністративних витрат, запропонована форма відомості нарахування та списання адміністративних витрат. Для удосконалення аудиту адміністративних витрат підприємства, запропонована методика, яка на відміну від існуючих включає: анкету, загальний план аудиту, програму аудиту, робочі документи аудитора. Запропонована методика проведення перевірки надасть змогу аудитору охопити всі аспекти обліку адміністративних витрат на підприємстві, дослідити правильність, своєчасність, законність відображення в обліку адміністративних витрат, вчасно виявити порушення, провести якісний аудит та підвищити ефективність діяльності підприємства.


Дод.точки доступу:
Шишига, М.П.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)