сприяння безперервній освіті, культурному збагаченню, підвищенню якості життя шляхом вільного доступу до інформації та читання для задоволення
Оголошення
24.10.2024
15:00–16:30
Центр правової інформації
Безкоштовні правничі консультації
Надаються безкоштовні юридичні консультації у Центрі правової інформації Чернігівської ОУНБ. Чекаємо на вас кожного 2-го та 4-го четверга місяця з 15:00 до 16:30.
Виставка світлин "Народжені війною", виставка світлин "Мезинський національний природний парк очима та серцем фотохудожника Віктора Кошмала", виставка подарованих картин
Відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів
Читайте періодику Чернігівщини онлайн!
Пропонуємо скористатися нашою електронною бібліотекою та ознайомитися з цифровими копіями періодичних видань Чернігівщини. Щоб переглядати газети й журнали, потрібно зареєструватися. Зробити це дуже легко: 2-3 хвилини – і Ви наш новий читач. Найсвіжіші номери періодики можна почитати, завітавши до нашого затишного інтернет-центру.
Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені Софії та Олександра Русових спільно з волонтерами започатковує акцію "Мандрівна бібліотека" в межах Всеукраїнської акції "Бібліотека українського воїна". Мета цієї ініціативи – збір та передача книг нашим захисникам, чернігівським воїнам.
10 жовтня на базі Хабу цифрової освіти Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбувся тренінг для користувачів бібліотеки "Основи комп'ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" в межах проєкту "У Всесвітній мережі всі покоління".
Електронна бібліотека Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових поповнилася новим виданням – книгою Валентини Михайленко "Солодкий смак гіркоти".
Осінь у розпалі! А це значить, що час створювати затишну осінню атмосферу!
Ресурсно-інформаційний центр "Вікно в Америку" й відділ документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових пропонують до вашої уваги книгу Сандри Монгер (Sandra Monger) "Modern gingerbread". Це захопливий посібник, який занурює читачів у креативний світ сучасного пряникового мистецтва. Книга містить 15 різноманітних проєктів – від випікання простих пряників до створення складних дизайнів, що робить її підходящою як для початківців, так і для досвідчених пекарів.
Сергій Павлович Шелухін (1864–1938) – український вчений, видатний юрист, історик, дипломат, громадський і політичний діяч, представник народницько-демократичного напрямку української політичної думки міжвоєнного періоду, письменник, педагог, член п'яти наукових товариств. Сучасники називали його оборонцем української національної ідеї, а дослідники життя і творчості вважали діяльність ученого своєрідним "правовим виміром" процесу державотворення.