Бібліоефір

Бібліоефір

15.08.2024
Презентація краєзнавчого сайту "Пізнай свій рідний край"
  15 серпня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація краєзнавчого сайту "Пізнай свій рідний край", який наповнюється відеосюжетами і фотоматеріалами з історії сіл Чернігівського району (в межах до 2020 року) та доль відомих земляків. Ці матеріали зібрані головою Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України паном Андрієм Курдановим. На сайті будуть розміщені відео- та фотоматеріали, які знімалися починаючи з 2006 року, для поширення в сільських громадах району, відеопрезентації та відеосюжети місцевого телебачення, документальні фільми.
Поділитись:
31.07.2024
Мезинський національний природний парк очима фотохудожника Віктора Кошмала
  31 липня в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося відкриття фотовиставки "Мезинський національний природний парк очима та серцем Віктора Кошмала" відомого чернігівського фотохудожника та фотожурналіста, члена АСЖУ, НСЖУ, НСФХУ.
Поділитись:
10.07.2024
50 історій: засновники бібліотеки | Олександр Русов | Українське Радіо "Чернігівська хвиля"
  Ми продовжуємо розповідати про засновників та засновниць головної книгозбірні області – людей, відомих свого часу, але маловідомих сучасній чернігівській громаді. Черговий випуск циклу присвячений Олександрові Русову.
  Український статистик, етнограф та фольклорист, видавець празького видання «Кобзаря» Тараса Шевченка Олександр Русов (1847–1915) відіграв вагому роль у суспільно-політичному житті України другої половини ХІХ – початку ХХ ст. Особливо помітний слід він лишив у громадському житті Києва, Чернігівщини, Херсонщини, Харківщини й Полтавщини.
Поділитись:
27.06.2024
50 історій: засновники бібліотеки | Василь Варзар | Українське Радіо "Чернігівська хвиля"
  Ми продовжуємо розповідати про засновників та засновниць головної книгозбірні області – людей, відомих свого часу, але маловідомих сучасній чернігівській громаді. Черговий випуск циклу присвячений відомому економісту і статистику Василю Варзару.
Поділитись:
30.05.2024
Презентація монографії Надії Агафонової "Інша історія: пічонаги, половці – автохтонна опозиція"
  30 травня у межах відзначення 1000-ліття заснування Чернігівського князівства у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація монографії науковиці з Одеси Надії Агафонової "Інша історія: пічонаги, половці – автохтонна опозиція".
Поділитись:
15.05.2024
Виставка "Володар дум та сподівань народу" до дня перепоховання Тараса Шевченка в Україні
  Уперше Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відкрила двері до фонду рідкісних і цінних видань відділу зберігання для своїх відвідувачів. 15 травня у читальному залі бібліотеки відбулася озвучена виставка для студентів філологічного факультету НУ "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка та всіх охочих, приурочена до дня перепоховання Тараса Шевченка в Україні 22 травня.
Поділитись:
11.04.2024
50 історій: засновники бібліотеки | Степан Мокієвський-Зубок | Українське Радіо "Чернігівська хвиля"
  Ми продовжуємо розповідати про засновників та засновниць головної книгозбірні області – людей, відомих свого часу, але маловідомих сучасній чернігівській громаді. Черговий випуск циклу присвячений Степанові Мокієвському-Зубку.
Поділитись:
11.04.2024
Як в Чернігівській області сприяють функціонуванню української мови
  В області триває реалізація Програми сприяння функціонуванню української мови як державної на 2023-2028 роки (далі – Програма). До розроблення програми долучився Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, Управління освіти і науки ОДА, обласні бібліотеки, музеї.
Поділитись:
28.03.2024
Презентація книги "Красилівка" (упорядник Володимир Правило)
  Клуб "Краєзнавець" запрошує! 28 березня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація книги "Красилівка" (упорядник Володимир Правило).
Поділитись:
25.03.2024
Бібліотека імені Русових збирає україномовні книжки для мешканців Сумщини
  З нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка стартує Всеукраїнський проєкт "Вільні читають українською!". Його мета – збір книжок для поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях і гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської воєнної агресії. Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових долучається до проєкту та оголошує збір українськомовних книжок для Сумської області.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється