Директорка обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інна Аліференко та завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Олена Попович взяли участь у програмі "Праймвечір. Акценти" Українського радіо: Чернігівська хвиля. Про те, що таке бібліотека-хаб, а також про те, чи насправді це суттєва реорганізація бібліотечної системи або просто модне слово, чи зробить це бібліотеку більш популярним місцем для людей різного віку і професій і чи дійсно зміна назви структури може вплинути на підвищення популярності читання і де в Чернігові з'явиться нова бібліотека-хаб розповідає начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук, директорка обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інна Аліференко, заступниця директорки обласної бібліотеки для дітей ЧОР Галина Вечерська та завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів бібліотеки ім. В. Г. Короленка Олена Попович.
На початку 2020 року Чернігівською ОУНБ ім. В. Г. Короленка як офіційним хабом цифрової освіти проєкту "Будь на часі!" були започатковані щотижневі тренінги "Будь на часі! Курс цифрової грамотності за проєктом "Дія. Цифрова освіта" для представників громади. Під час тренінгу розповідаємо користувачам, що таке цифрові компетенції і чому вони необхідні кожному, особливо людям зрілого та поважного віку. Користувачі дізнаються про можливості швидкого й безкоштовного опанування цифрової грамотності за допомогою національної освітньої онлайн-платформи "Дія. Цифрова освіта". Ми допомагаємо учасникам тренінгів реєструватися на онлайн-платформі та надаємо консультації.
Гостя програми "Родовід" Українського радіо: Чернігів Інна Аліференко говорить, що їхній рід належить до роду Сікорських. У родині існує легенда, що рід Сікорських походить від хутора Сікорських, розташованого на Київщині. У 1930-х роках дідусь і бабуся пані Інни працювали в Новосибірській області. Там їм дали російську хату з колоди, нетиньковану, з клопами. Бабуся Анна перетворила надане житло на красиву українську мазанку. Дивитися на таке диво прибігало пів села.
28 жовтня у Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка в межах проєкту "Видатні жінки Чернігівщини" відбулася онлайн-конференція на тему "Видатні літераторки Чернігівщини другої половини XIX – першої половини ХХ ст.".
До участі в конференції були запрошені провідні фахівці – краєзнавці та літературознавці Чернігівщини. Учасники заходу поділилися цікавими фактами з життя українських письменниць, що проживали і працювали на Чернігівщині в кінці ХІХ – на поч. ХХ ст.
Ірина Каганова, завідувачка відділу краєзнавства Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка взяла участь у програмі "Восьмий колір" Українського радіо: Чернігів. Авторка і ведуча програми Євдокія Тютюнник.
Алла Мальована, заступник директора з наукової та інноваційної діяльності та Наталія Утиро, головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка взяли участь у програмі "Полудень" Українського радіо: Чернігів. Ведучий програми Олександр Котенко.
обслуговування користувачів до 17:45
обслуговування користувачів
призупиняється