ТКАЧ Михась

ТКАЧ Михась

  Ця книга – напрочуд вдалий додаток до творчості відомого письменника Михася Ткача: її матеріали розкривають біографію прозаїка і водночас наближають його романи, повісті та оповідання до читача.
  У книзі вміщено глибокий і посутній літературознавчий нарис доктора філологічних наук, професора, літературознавця, нашого земляка Володимира Кузьменка, а також такий же нарис, але з присмаком ліричності його колеги – кандидата педагогічних наук, декана філологічного факультету Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя Олександра Забарного.
  Серед авторів критичних статей, рецензій, відгуків, що увійшли до книги, бачимо таких відомих письменників, як лауреати Шевченківської премії Анатолій Дімаров, Володимир Дрозд, а також Микола Адаменко, Станіслав Реп'ях, Петро Сорока, Леся Степовичка.
  Безперечно, книга знайде своїх читачів, особливо вчителів, студентів та учнів старших класів, які вивчають творчість Михася Ткача на уроках літератури.

  Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано три примірники книги.

   Щоквартальний мистецький журнал літературної спілки "Чернігів".

  Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка подаровано два примірники книги.

  У книзі відомого етнолога й поета Миколи Ткача "Раю мій, розмаю" на основі архівних документів, власних спогадів та розповідей близьких і далеких родичів простежено шляхи родоводу Миколи Ткача та його братів Андрія й Михайла; подано родовідні квити, ареал розселення роду, родовий іменник та копії окремих документів. На основі антропологічних даних простежено родову міфологію чотирьох основних гілок родоводу.
  Стане в пригоді всім, хто цікавиться генеалогією та культурою українського люду.
  Збірник "Клен було чим не дерево" є третьою книгою пісень у записах Надії Данилевської та Миколи Ткача. Перша – "Ой ти, просо-волото" вийшла 2008 року. Друга – "Чумарочка рябесенька" – у 2011 р. Ці збірники – наслідок їхньої багаторічної подвижницької праці в царині духовності.
  До книги увійшли зразки найпоширеніших жанрів українських народних пісень: календарні, родинні, колискові, пританцівки, весільні, про кохання, солдатські та псальми.
  Записані пісні переважно у 80-90-х ках XX століття від виконавців різного віку. Тексти більшості пісень супроводжуються нотами.
  Пропоноване видання стане у пригоді мовознавцям, фолькло-ристам, викладачам, студентам, учителям і учням, а також усім, кому не байдужа доля української культури.

   Щоквартальний мистецький журнал літературної спілки "Чернігів".
 Щоквартальний мистецький журнал літературної спілки "Чернігів".
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється