ШВЕЦЬ Василь Костянтинович

ШВЕЦЬ Василь Костянтинович

   Альбом фотографій.
  Проект включає свідчення очевидців голодомору 1932-1933 років, прислів'я, зібрані студентами історико-краєзнав-чого гуртка "Пошук". В ньому вміщено вірші, малюнки, музичні та хореографічні композиції про голодомор, виконані студентами училища. 
  Книга включає фольклор Чернігівського краю в роки голодомору 1932-1933 років: піснемовки, "частівки-скоробрехи", приспівки, примовки, прислів'я, приказки, скоромовки, пісні-причитання, вірші. Видання ілюстроване студентськими творами.
  Ця книга не являється нічиїми мемуарами, як ви могли б собі подумати. Ми не навчаємося у літературних інститутах, як ви могли б собі це уявити. Наші батьки не є письменниками і ніяким чином не пов'язані з письменницькою справою. Ніхто з нас не є, як зараз люблять характеризувати, "мажорами". Наші друзі також є простими земними людьми, як і ми самі.        
  У книзі представлені вірші та проза, які стосуються кожного з нас, когось у більшій мірі, а когось у меншій, щоправда, інколи вони переплітаються з якимись незвичними для людського сприйняття факторами...
"Пошук себе" – перший колективний збірник лірики членів історико-краєзнавчого гуртка "Пошук", в якому розкрилюється талант юного покоління.
"До 1025-річчя хрещення Київської Русі"
ХРЕСТИТЕЛЮ РУСІ
Мусиш зробити,
бо більше нікому,
Мусиш закінчити
розпочате. Т
и не можеш
ходити по колу,
Ти повинен стояти на чатах.
Ти повинен Русь збудувати!
  У цих віршах безмежна любов до рідного краю, залюбленість до самозречення у батьківщину і щире переживання за майбутнє Вітчизни. В них все дихає любов'ю: юною до юнки;, синівською до батьків, роду, пращурів; батьківською до сім'ї, дітей і внуків.
  Глибокою любов'ю наповнені філософські роздуми про красу життя, його цінність і чистоту.
  Любов всеохоплююча, всеєдина і неділима пронизує книгу. В динамічних віршах – вболівання за божественну Любов до всього світлого, доброго, справедливого. Любов у всіх малюнках любимих студентів Василя Швеця і вона взаємна.
  Приєднайтесь і Ви, любі читачі, до цієї поезії та помножте її своєю любов'ю.
  Книга включає свідчення очевидців голодомору 1932-1933 років на Чернігівщині, зібрані студентами історико-краєзнавчого об'єднання "Пошук". У ній вміщено фольклор краю цього періоду: піснемовки, "частівки-скоробрехи", приспівки, примовки, прислів'я, приказки, скоромовки, пісні, причитання.
  Як крізь кришталеву призму фокусується в найтоншу нитку світло, таку картинах і малюнках викристалізоване ставлення дітей до страшної трагедії українського народу – голодомору 1932-1933 років. Різні за стилістикою, технікою виконання, глибиною розкриття теми, вони виховують в нас Людину і застерігають: "Не робіть зла!"
  Книга розрахована в першу чергу на молодь, а також на всіх, кому не байдужа доля України.
  Ця невеличка щира книжечка розповідає про життя і творчість Ганни Абрамівни Кашковської, талановитого режисера, акторки, викладача. Вміщені її роздуми про досвід життя, цінність акторської професії. Її учні дякують Вчительці за те, що збулись, як великі професіонали.
  Книга розрахована на широке коло читачів та спеціалістів.
  Як через кришталеву призму фокусується в наитоншу нитку світло, так у цьому альбомі викристулізуване відношення дітей до страшної трагедії українського народу – голодомору 1932-1933 років. Різні за стилістикою, технікою виконання, глибиною розкриття теми вони виховують в нас Людину і застерігають: "Не робіть зла!"
  Альбом розрахований в першу чергу для на учнівську молодь, а також на всіх, кому не байдужа доля України.

  Моя поезія – для кожного і всіх людей, хай робить кращими їх душі, дух і тіло. В ній вірші назавжди й на кожний день, тут про прекрасне й те, що наболіло.
  Я в осені – порі щедрот і дарувань, чомусь не жаль того, що так беріг затято, і на не роздане дивлюся якось винувато -приходьте і беріть без всяких позичань.
  Пісня, що стала долею, є провідною темою розповіді про Людмилу Іванівну Щотку, талановиту співачку, викладача Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, володарку почесного титулу "Жінка року" (2001 р., м. Ніжин), лауреата ювілейного 10-го обласного конкурсу "Жінка року" (2007 р.) в номінації "Працівник культури".
  Книга розрахована на широке коло читачів та спеціалістів музичного профілю. Вона є цікавим і потрібним художньо-документальним твором, що збагачує нашу народно-пісенну творчість.
  В альбоме представлены фотографии лучших кукол из авторской коллекции Екатерины Васечко, которые неоднократно выставлялись в музеях, демонстрировались на престижних выставках, участвовали и побеждали в конкурсах.
  Авторская кукла – венец кукольного искусства, воплотившая в себе высшие достижения кукольных мастеров, помогающая людям стать добрее, светлее, прекраснее.
Куклы Е. Васечко зксклюзивны, неповторимы, символичны. Автор разрабатывает новое направление в кукольном мире, которое пользуется особым спросом у коллекционеров Украины и за рубежом.
 Малюнки.
   В цій ліричній книзі віршів оспіване найсвітліше почуття людини - кохання, найсвятіше - любов до рідної землі, розкрито глибокозмістовні роздуми про цінність людського життя. Акордами торжества звучить справжність Людини.

  Передані яскраві світовідчуття краси природи - акварельні пейзажі, художні замальовки.
  Книга - звернення до джерел духовності, любові, цінностей світу, добра.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється