Ця книга журналіста Юрія Антиповича доповнює попередню ("Шукайте їх серед янголів", Полтава, Верстка, 2005 р.) новими свідченнями про зустрічі з нерозпізнаними літаючими об'єктами, фантастичні подорожі на борту НЛО, контакти з людськими душами, так званим астральним світом. Хтось сприйме це за чистої води містику, хтось за правду. Книга "Зоряні птиці галактик" дає привід порозмислити і тим, і іншим, а також третім, хто відсіватиме зерна істини від хибних здогадок. При підготовці книги автор скористався матеріалами Іnternet і публікаціями в інших виданнях.
Видання розраховане на широкий читацький загал, хто цікавиться творчою біографією Марії Башкирцевої. У книзі висвітлено той період життя, коли вона страждала глухотою, не скорившись їй.
Ця книга з тих, що їх називають пригодницькими. Щоправда, пригоди не вигадані, це реальні історії з реальними людьми – астрологами, телепатами, провидцями, а також з конкретними історичними особами. Сергій Мурайов-Апостол, Микола Бухарін, Ерік де Бішоп... Читачів зацікавить розповідь про жінку, яка розмовляє з душами, – Людмилу Тараниченко з Харківщини.
У роботі над книгою автор використав матеріали Інтернет та публікації в інших виданнях.
Нова книга журналіста Юрія Антиповича – передусім пожива для роздумів. Як і кілька попередніх, вона розповідає про загадкові явища на нашій планеті, піднімає завісу над деякими містичними таємницями. Острів Хортиця як сакральний центр України, дзеркала Козирєва, ефект Бартіні і тарілки Серла, пошуки снігової людини та НЛО Марини Попович, версії науковців щодо загибелі Атлантиди, інопланетяни на Місяці, "за" і "проти", що їх висловлюють учені з приводу доцільності польотів на Марс і його колонізації, – калейдоскоп фактів, гіпотез, відкриттів розширить знання читача про довколишній світ і Всесвіт.
Ця книга про нерозпізнані літаючі об'єкти і гуманоїдів, таємниці снів, яснобачення, полтергейсту, з якими читачі знайомі з попередніх книг автора "Шукайте їх серед янголів" (Полтава, "Верстка", 2005) та "Зоряні птиці галактик" (Полтава, "Верстка", 2006). Окремий розділ присвячений феноменам Івана Франка, Джуни Давіташвілі, Вольфа Мессінга, Валерія Лакоти, Вергілія... Автор використав матеріали Іnternet та друкованих зарубіжних і вітчизняних видань.
Це видання – результат копіткої, без перебільшення – подвижницької праці автора впродовж кількох десятиліть. Тут подаються відомості про перебування Т. Г. Шевченка в Полтавській губернії в 1843-1844, 1845-1846 та 1859 роках: місця, які він тоді відвідав, людей, з котрими зустрічався, присвячував їм свої твори; про полтавців, які працювали над увічненням образу поета і його літературних персонажів; про митців і мистецькі колективи, що торкалися Шевченківської тематики у своїй творчості. Книга нагадує, що зв'язки з Полтавщиною у Кобзаря були міцніші, ніж із якимось іншим куточком України, і наш край не повинен забувати, що по цій землі ходив, її описував і змальовував геніальний син і пророк нашого народу. Книга 2.
У цій книжці зібрано літературно-публіцистичні промови автора, виголошені в шевченківські дні протягом 1989-2001 рр. біля пам'ятника Т. Г. Шевченкові у Полтаві, в обласній філармонії та біля живого пам'ятника поетові – Дуба Шевченка, що росте з 1861 р. на Павленківській околиці міста. У публіцистичних виступах зачіпаються різні аспекти зв'язків Т. Г. Шевченка з Полтавою і Полтавщиною, говориться про вшанування його пам'яті та про пошуки глибшого розуміння творчості геніального українського поета в наш час, позначений боротьбою за незалежність Української держави і духовне відродження.
Книга може стати в пригоді тим, хто цікавиться життям і творчістю Т. Г. Шевченка та особливо його зв'язками з нашим рідним краєм і хто прагне поширювати творчість, ідеї, заповіти геніального українського поета.
Книга містить публіцистичні статті, розвідки, замітки та бібліографічні матеріали, присвячені різним питанням життя і творчості першого класика нової української літератури Івана Котляревського. Розповідається також про дослідників спадщини поета, про вшанування його пам'яті на Полтавщині, починаючи від 1903 року, коли було збудовано відомий монумент, котрий став символічним знаком Полтави.
У збірнику висвітлюється роль Котляревського в розвитку культури рідного міста, подається історія хати, в якій народився, працював і помер поет, а також історія видання "Енеїди". Читач знайде й розвідку про бібліотеку І. П. Котляревського та його листування з окремими людьми й установами. Завершується книга добіркою висловів низки учених, письменників, митців про І. Котляревського, записаних автором під час святкування 200-річчя від дня народження поета (1969 р.).
Збірка ілюстрована світлинами, які доповнюють зміст уміщених у ній матеріалів.
Це видання може бути корисним усім, кому дороге ім'я І. П. Котляревського, хто любить історичне минуле нової української літератури, яку започаткував наш великий земляк, як і літературу сучасну.
Книгу "Поклик через століття" автор присвячує 100-річчю від часу побудови в Полтаві пам'ятника І. П. Котляревському.
обслуговування користувачів до 17:45
обслуговування користувачів
призупиняється