ПРОВОЗІН Валерій Володимирович

ПРОВОЗІН Валерій Володимирович

821(477)
П 78
Провозин, Валерий Владимирович.
  Через тернии – к звездам [Текст]
/ Валерий Провозин. – Львов : Добра справа, 2020. – 202 с. : цв. ил.

  Головні персонажі цієї книги, яких вірніше було б назвати її героями, – люди мистецтва: поети, музиканти, художники, жінка-скульптор (єдина серед видатних чоловіків), актор. Всі вони різні як за сферою докладання своїх творчих сил, так і за характером, за національною приналежністю. Але є і те, що об'єднує їх, що зробило героями цих оповідань, – мужність, завдяки якій вони зуміли подолати життєві негаразди, котрі стали на їхньому шляху, і подарувати людям своє мистецтво, зробивши їх духовно багатшими і чистішими.

821(100)
П 78
Провозін, Валерій Володимирович.
  Через терни – до зірок [Текст]
/ Валерій Провозін. – Львів : Каменяр, 2021. – 233 с.

  В основі есеїв сучасного автора зі Львова, як і в попередніх його есеїстичних книжках, – найцікавіші епізоди з життя видатних людей. На цей раз – про їх мужність, проявлену в різних життєвих ситуаціях. Читач на сторінках пропонованої книжки, яка є перевиданням в українському перекладі видання "Через тернии – к звёздам", що побачило світ у 2021 р. у видавництві "Добра справа", зустрінеться з видатним італійським поетом Аліг'єрі Данте, легендарним Мігелем де Сервантесом, творцем не менш легендарного Дон Кіхота, з Караваджо і Байроном, Шопеном і Модільяні, Сент-Екзюпері і Едіт Піаф. Окремі есії присвячені нашим співвітчизникам, які залишили по собі значимий слід у світовій культурі: художниці Марії Башкірцевій, письменниці Ларисі Косач (Лесі Українці), поетові Олександру Олесю, режисеру Лесю Курбасу, балерині і скульпторці Ліні По.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Книга містить дарчий  напис

  "Бібліотеці імені В. Короленка м. Чернігова з великою повагою.

підпис
1.09.21 р.
м. Львів"

   
  Цю книгу присвячено драматичній долі єдиного в Україні Російського культурного центру. Одразу ж зазначу: в Україні середини 90-х – початку 2000-х років існувала низка громадських організацій з такою назвою. У книзі йдеться про заклад культури. І знаходилася ця установа – Будинок на пагорбі – у місті, названому Галицьким.
  Тимчасовий відрізок подій, що відбуваються в книзі, автором свідомо стиснутий для надання більшої динамічності сюжету. Усі події припадають на середину 90-х. Персонажі цієї книги – образи вигадані: від головних героїв до другорядних. Збіги випадкові. Виняток становить лише головний персонаж – Будинок на пагорбі, якому в реальному житті довелося пережити значно більше, ніж описано в книзі.


Книга містить дарчий  напис

 
 "Библиотеке им. В. Короленко г. Чернигова.
підпис
12.11.21."
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється