1 лютого в конференц-залі працівниками відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук був проведений круглий стіл на тему "Водно-болотні угіддя – безцінний дар природи" до Всесвітнього дня водно-болотних ресурсів.
Метою круглого столу було привернення уваги громадськості на необхідність дбайливого ставлення до середовища існування водоплавних птахів і важливість водно-болотних угідь в екосистемі планети Земля.
Учасниками круглого столу були спеціалісти з екології, учні хіміко-біологічного класу 15 ліцею, хіміко-біологічного класу Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, користувачі бібліотеки.
Водні ресурси Чернігівської області є під прискіпливим контролем Деснянського басейнового управління, і саме про їх частину – водно-болотні ресурси розповів заступник начальника Деснянського басейнового управління водних ресурсів Вадим Потапенко.
Більшість цінних водно-болотних угідь Чернігівської області входить до складу природно-заповідного фонду. Начальник відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомережі Департаменту екології та природних ресурсів Віталіна Синіговець ознайомила учасників круглого столу з заповідними водними зонами Чернігівщини.
Завідувач біологічним відділом комунального закладу "Чернігівська обласна станція юних натуралістів", кандидат біологічних наук, Юрій Леус розповів про екологічні конкурси,в яких беруть участь гуртківці закладу.
Ведуча круглого столу, завідувач відділу документів з економічних,технічних, природничих та сільськогосподарських наук Наталя Карбовська прокоментувала книжково-ілюстративну виставку "Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього".
обслуговування користувачів до 17:45
обслуговування користувачів
призупиняється