31.01.2019
1652

  Працівники відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук разом зі спеціалістами Деснянського басейнового управління водних ресурсів підготували та провели круглий стіл "Водно-болотні ресурси для нашого майбутнього".
  2 лютого 1971 року в місті Рамсар (Іран), була підписана Рамсарська конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів. Згідно зі ст. 1 Конвенції під водно-болотними угіддями розуміють райони маршів‚ боліт, драговин, торфовищ або водойм – природних або штучних‚ постійних або тимчасових‚ стоячих або проточних‚ прісних‚ солонкуватих або солоних‚ включаючи морські акваторії‚ глибина яких не перевищує шести метрів.
  Цього року за пропозицією Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під девізом "Водно-болотні угіддя та зміни клімату". Цей девіз є дуже своєчасним, адже сьогодні можна багато сказати (як на світовому, так і на національному рівнях) про вплив змін клімату на водно-болотні види та екосистеми, про роль водно-болотних угідь при зменшенні впливу змін клімату тощо.
  У засіданні круглого столу взяли участь: Катерина Череватенко – начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та діловодства Деснянського басейнового управління водних ресурсів; Юлія Козлова – фахівець зі зв'язків з громадськістю Деснянського басейнового управління водних ресурсів; Віталіна Синіговець – начальник відділу природо-заповідного фонду, біоресурсів та природокористування управління екології та природних ресурсів Департаменту агропромислового комплексу, екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації; Світлана Потоцька – доцент кафедри екології та охорони природи Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка, голова Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи; Юрій Леус – завідувач біологічного відділу комунального закладу "Чернігівська обласна станція юних натуралістів"; учні 7 класу ЗОШ № 5 разом з класним керівником Катериною Євгеніївною Кобижчею.
  Фахівці детально розповіли про значення водно-болотних угідь для природи, показали презентації, провели цікаві конкурси й нагородили всіх учасників призами.
  Працівники відділу з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук підготували до заходу книжково-ілюстративну виставку та ознайомили з нею учасників круглого столу.

result_IMG_4048-e result_IMG_4136-e result_IMG_4068-e
result_IMG_4088-e result_IMG_4075-e result_IMG_4119-e
result_IMG_4105-e result_IMG_4139-e result_IMG_4149-e
Повернутись
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється