Бібліотека – це живий організм. Вона розвивається, трансформується, шукає цікаві підходи до роботи і переймає досвід колег.
Відповідаючи на зацікавлення молоді манґою (японськими мальописами), яке постійно зростає, ми вирішили перетворити Мистецьку вітальню не лише на домівку для картин, поезії та музики, а ще й на простір затишного спілкування з допомогою аніме та манґи.
Нещодавно Мистецька вітальня зібрала поціновувачів японської анімації на перегляд аніме у затишній атмосфері. Але подія відбулася не просто так, а в межах ознайомлення з багатогранною японською культурою.
До ініціативи вже долучаються небайдужі громадяни, молодь, яка вбачає в цьому перспективу та бажає підтримати створення нового цікавого простору, який закриває потребу в пізнанні, читанні, затишку.
До того ж, більшість манґи – це не просто "книжки з веселими картинками". Сучасні манґаки (автори) порушують важливі теми: психічне й ментальне здоров'я, стосунки з друзями та сім'єю, місце в суспільстві, вибір професії чи життєвого шляху, моральні цінності.
Щиро дякуємо нашим дарувальникам, зокрема Катерині Горбачовій за три томи "Левіафана" та Ігорю Молібогу за томик "Саги про Вінланд" і три чудові комікси.
Доєднуйтесь і ви до нашої ініціативи, а корисні й цікаві посилання на цю тему шукайте нижче.
Коротко про те, що таке манґа, та огляд на "Чі. Життя однієї киці" Конамі Канати можна глянути
тут
Огляд на манґу "Чарівник бібліотеки" Міцу Ідзумі ви знайдете
за посиланням
Також у нас є коротенький огляд на "Привида Києва" від Мацуди Джюко – шукайте
за посиланням