2 жовтня відбулось чергове засідання клубу "Краєзнавець", присвячене 50-річчю з часу створення Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній".
Генеральний директор НАІЗ "Чернігів стародавній" Юрій Соболь докладно розповів про історію створення закладу та акцентував увагу присутніх на напрямках роботи науковців за період існування установи.
Виступ завідувача відділу музейної та науково-фондової роботи, кандидата історичних наук Ольги Травкіної супроводжувався відеопрезентацією її нових видань про богородичні та народні ікони Чернігівщини.
Завідувач відділу наукових досліджень печер та пам'яток археології Володимир Руденок зупинився на науково-популярних виданнях, присвячених Болдиним горам, Валу, автором яких він є. Видані вони двома мовами, яскраво оформлені з розрахунку на українських та іноземних туристів.
Видавничу роботу НАІЗ "Чернігів стародавній" на високому фаховому рівні охарактеризувала старший науковий співробітник відділу музейної та науково-фондової діяльності Олена Ванжула. Особливу увагу вона приділила збірнику наукових праць "Карнабідівські читання. Вип. 1-3", науковець підкреслила, що збірка втілює дослідницькі розвідки працівників заповідника за 2013, 2014 та 2016 рр., а також напрацювання колег з інших заповідників України.
Краєзнавець, член Головної ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Віктор Величко у своєму виступі розкрив багатогранний талант незабутнього Андрія Антоновича Карнабіда, кандидата архітектури, члена Національної спілки архітекторів України, лауреата премії в галузі містобудування і архітектури ім. І. Могилевського.
Захід супроводжувався книжково-інформаційною виставкою "Окраса міста" та відеопрезентацією видань із фондів бібліотеки.
обслуговування користувачів до 17:45
обслуговування користувачів
призупиняється