Нещодавно ми розміщували інформацію із закликом допомогти облаштувати бібліотеку полку зв’язку (м. Чернігів). Були приємно вражені зацікавленістю голови Чернігівської облдержадміністрації Олександра Мисника взяти участь у наповненні цієї книгозбірні. Олександр Петрович сам зателефонував нам і запитав, які книжки потрібні для бібліотеки, а згодом передав необхідну літературу. Шевченко, Коцюбинський, Довженко і Шкляр першими поповнять полиці книгозбірні для воїнів.
Тішимося з того, що у цей складний для всієї країни час, коли галузі культури відводиться чи не найостанніше місце, все ж таки створюються нові бібліотеки. Бажання військовослужбовців читати і їхня потреба у сучасній українській літературі спонукали полк зв’язку (м. Чернігів) облаштувати бібліотеку.
29 листопада відбулося засідання обласної школи керівника "Публічні бібліотеки області: трансформаційні процеси в умовах децентралізації та роль проектних ініціатив".
27 листопада в читальній залі з концертною програмою для співробітників бібліотеки виступив Народний аматорський хор ветеранів війни і праці Міського палацу культури (керівник – Микола Красножон).
25 листопада у читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбувся Solo piano концерт "GOROD ROMANTIC" композитора Дмитра Красноухова (м. Київ).
21 листопада з нагоди 100-річчя Національної академії наук України у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбувся круглий стіл "Вчені Чернігівщини та розвиток української науки".
7 листопада у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулося урочисте зібрання до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
1 листопада у Ніжинському коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Культурно-мистецькі обрії України у контексті інтеграції до європейського співтовариства", присвячена 110-літтю Комунального закладу вищої освіти "Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької".
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 177 від 22 березня 2017 року бібліотеки України припиняють використовувати Бібліотечно-бібліографічну класифікацію та переходять до впровадження Універсальної десяткової класифікації, яку застосовують у понад 130-ти країнах світу. Перехід на УДК у багатьох бібліотечних працівників викликає велику кількість запитань щодо пересистематизації фондів і каталогів, розміщення фондів у вільному доступі тощо. З метою напрацювання теоретичного та практичного досвіду в роботі з УДК 31 жовтня у читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбувся семінар-практикум "Впровадження УДК у практику роботи публічних бібліотек".
Емоційно насичено пройшли заняття із підвищення кваліфікації працівників бібліотеки 30 жовтня. Енергетичний позитив колектив отримав від Світлани Петрівни Ющенко, психолога, волонтерки, підполковника внутрішньої служби. Темою зустрічі була корпоративна культура в бібліотеці.
обслуговування користувачів до 17:45
обслуговування користувачів
призупиняється