Наші відзнаки

Наші відзнаки

Вітальні адреси

Міністерство культури України

Колективу Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка

Дорогі друзі!

  Сердечно вітаю колектив Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка з нагоди 140-річчя від дня заснування Бібліотеки.
  Створена як громадська бібліотека ентузіастами-просвітителями, пройшовши тернистий шлях, книгозбірня стала авторитетним закладом не тільки Чернігівщини, а й усієї України, втілюючи у життя нові творчі проекти, роблячи великий внесок у збереження національної самобутності, культурної і духовної спадщини нашої країни.
  Протягом цих щасливих і складних років колектив Бібліотеки є прикладом для наслідування, зразком високої професійності.
  Щиро бажаю Бібліотеці процвітання, нових креативних ідей, а колективу – здійснення всіх творчих задумів, натхнення і сили, вдячних відвідувачів! Хай мир, добробут та злагода будуть у кожному домі і у кожній родині!
 
З повагою Міністр Євген Нищук

19.09.2017
Поділитись:

Українська бібліотечна асоціація

Читачам, друзям та колективу працівників Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка

Шановні колеги, працівники бібліотеки та читачі!

  Найщиріші вітання від Президії та Виконавчого офісу Української бібліотечної асоціації з нагоди 140-річчя від дня заснування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.
  Ваша самобутня книгозбірня зі своїми традиціями та новаціями, унікальними книжковими фондами та різноманітними електронними ресурсами є потужним науково-просвітницьким центром, в якому працюють справжні фахівці,віддані своїй справі.
  За 140 років праця багатьох поколінь бібліотекарів стала запорукою успішної діяльності бібліотеки, яка й в епоху якісних змін і надалі залишається осередком знань, культури та духовності.
  Вітаємо Вас, шановні колеги! Шануємо здобутки кожного з Вас та дякуємо за громадську активність як членів Української бібліотечної асоціації! Нехай благородна просвітницька діяльність продовжує бути сенсом Вашої роботи.
Бажаємо ювілярам здоров'я, успіхів та нових здобутків!

Президент
Української бібліотечної асоціації Шевченко І. О.

Поділитись:

Уважаемые коллеги!

  Коллектив Гомельской областной универсальной библиотеки им. В. И. Ленина сердечно поздравляет вас со знаменательной датой – 140-летием со времени основания Черниговской областной универсальной научной библиотеки им. В. Г. Короленко.
  В этом юбилее видится славный исторический путь, смена поколений, политических формаций и неустанный созидательный труд по воспитанию духовных ценностей. Цели, поставленные в девятнадцатом веке, остаются актуальными и сегодня. Накопив богатейший опыт за долгие годы активной, насыщенной, творческой жизни, ваша библиотека продолжает развиваться динамичными темпами, бережёт лучшие традиции прошлого, сохраняя в своём храме мудрости душевное тепло и сердечное отношение к людям.
  Главная библиотека Черниговской области сегодня – один из ведущих информационных и социокультурных центров не только в масштабах региона, но и всей страны. Открывая двери в удивительный мир знаний, добра и красоты, вы не только реализуете свой безграничный интеллектуальный потенциал, но и щедро дарите душевный свет, выполняете миротворческую миссию.
  Гомельская областная библиотека с особой радостью приветствует сложившиеся между нашими библиотеками добрососедские и деловые отношения и выражает надежду на их плодотворное продолжение. Поздравляя со славным юбилеем, желаем вашей библиотеке благодарных читателей, надёжных друзей и партнёров, а всем сотрудникам – крепкого здоровья, счастья, семейного благополучия, творческого подъёма и неиссякаемой энергии!
 
Директор учреждения
"Гомельская областная
универсальная библиотека
им. В. И. Ленина" М. С. Рафеева

Поділитись:

Шановні колеги!

  Від імені колективу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого прийміть вітання зі славним 140-річчям Вашої бібліотеки!
  У Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка заслужено високий авторитет у державі, вона посідає достойне місце на бібліотечній мапі України. Бібліотека є берегинею унікального майже мільйонного фонду документів. Широкий спектр послуг, котрі надаються користувачам, свідчить про глибоку обізнаність з їх потребами; реалізовані проекти демонструють підтримку актуальних для суспільства ініціатив.
  Усі ці досягнення – результат Вашої самовідданої і плідної праці. Вітаючи Вас зі святом, хочеться побажати, щоб органічне поєднання кращих традицій та новацій, невтомний творчий пошук примножували здобутки Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Крроленка в науковому, освітньому та культурному просторі нашої країни, а Ваша діяльність і надалі викликала повагу й схвальні оцінки вдячних користувачів та партнерів.
Щиро бажаємо добра, натхнення, нових ідей та подальших успіхів!

З повагою
генеральний директор
Національної бібліотеки України
імені Ярослава Мудрого,
заслужений працівник культури України,
кавалер ордена княгині Ольги II та III ступенів,
віце-президент Української бібліотечної асоціації Т. І. Вилегжаніна

Поділитись:

Вельмишановна громадо Чернігівської обласної універсальної бібліотеки ім. В. Г. Короленка!!

  Багатотисячний колектив Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка щиро вітає Вас з 140-ю річницею з дня відкриття Вашого закладу.
  Впродовж десятиліть Ваш колектив прищеплює любов до книги, по-материнськи плекаючи бажання людини пізнавати світ. Ви якнайкраще усвідомили тезу про те, що книга є життєдайним джерелом, яке живить людську душу, сповнюючи наш розум неоціненним скарбом знань.
  Ваша успішна багаторічна діяльність перетворила заклад з газетної читальні в оберіг духовності Чернігівського – Сіверського краю.
  Асиметричність вхідної вежі Вашого закладу додає витонченого шарму будівлі бібліотеки, а невтомна, творча праця її працівників створила в древньому Чернігові оазу інтелігентності, торжества Добра і Любові.
  З роси і води Вам – шановні хранителі найголовнішого з земних чудес і надбань людства – її Величності Книги!
 
Ректор
ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка Носко

Поділитись:

Шановні колеги, друзі!

Колектив Чернігівського музичного коледжу ім. Л. М. Ревуцького щиросердно вітає Вас з ювілеєм!!!!

  Праця бібліотекаря є надзвичайно важливою для суспільства.
  Саме бібліотекар формує світогляд та моральні принципи молодого покоління, почуття відповідальності перед своєю країною, любові до власного народу, пошани до його історії та рідної мови.
  Щиро вдячні Вам, шановні колеги, за співпрацю, за пошук і винахідливість, за мудрість і терпіння, за тепло, яке Ви щодня даруєте своїм читачам.
  У цей 140-річний ювілей бажаємо Вам творчої енергії, розуміння читачів, колег, оптимізму в щоденній праці, миру в Україні, злагоді в родині.

за дорученням колективу
Директор
заслужений діяч мистецтв України В. М. Суховерський

м. Чернігів

27.09.2017
Поділитись:

Український інститут національної пам'яті

Шановна Інно Михайлівно!

  Вітаємо колектив Вашої бібліотеки зі 140-річчям її заснування.
  Від перших днів своєї діяльності і до сьогодні Бібліотека залишається центром інтелектуального життя Чернігівщини. Її становлення безпосередньо пов'язане із визначними діячами українського руху, як Софія та Олександр Русови, Ілля Шраг, подружжя Коцюбинських і Грінченків, Микола Вороний та багато інших. Вони стояли у витоків Української революції, готували умови для відновлення у майбутньому держави Україна.
  В сучасній Українській державі Ваша бібліотека, продовжуючи справу засновників, стала важливим регіональним інформаційним, науковим, просвітницьким і культурно-освітнім центром. Вона заслужено є головною бібліотекою Чернігівщини.
  З радістю відзначаємо плідну співпрацю з Українським інститутом національної пам'яті і сподіваємося на її подальше розширення.
  Бажаємо колективу Вашої бібліотеки подальших успіхів і перемог на благо України і Чернігівщини, всім його співробітникам здоров'я, щастя й благополуччя!

З повагою,
Голова Українського інституту національної пам'яті В. М. В'ятрович

25.09.2017
Поділитись:

Вельмиповажна Інно Михайлівно, дорогі друзі!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди 140-річчя з дня заснування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка!
  Ваша бібліотека займає особливе місце в культурному просторі Чернігівщини завдяки самовідданій праці керівників та професіоналізму її працівників.
  Мабуть, невипадково "бібліотека" походить від слова "Біблія", оскільки несе людям духовність, світло, знання, У любов, усвідомлення того, хто ми є, звідки і куди йдемо? Бажаємо вам і надалі залишатися науково-методичним центром бібліотечної справи України та зичимо всім доброго здоров'я, натхнення, радості, наснаги, миру, добра, благополуччя і многая літа!
 
Директор і колектив Чернігівської філії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв В. М. Малиневська

Поділитись:

Шановні друзі!

  Від щирого серця вітаємо колектив Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка з 140-річчям від часу заснування та Всеукраїнським днем бібліотек.
  Тривала та плідна робота дозволила вам накопичити величезний досвід та стати потужним осередком культурного життя й розвитку духовності на Чернігівщині. Сьогодні ваша діяльність є взірцем інноваційності та прикладом того, якою має бути сучасна конкурентоспроможна бібліотеці. Ми пишаємося тісною та тривалою співпрацею з Вами та сподіваємося на її продовження й розширення в майбутньому.
  Бажаємо вам добробуту, наснаги, невпинного розвитку та процвітання!
 
Колектив Чернігівського центру
перепідготовці та підвищення кваліфікації
та Сіверського інституту регіональних досліджень

Поділитись:

Шановні колеги!

  Від щирого серця вітаємо Вас, колектив Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка, із 140-річчям від часу заснування книгозбірні!
  Бажаємо Вам творчого завзяття, успіхів у благородній праці на теренах розбудови української науки, освіти, культури і духовності, зростання читацького попиту на книгу, інформацію, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві!
  Зичимо Вам невичерпної творчої та життєвої енергії, незгасаючого оптимізму, достатку і благополуччя в родинах!

З повагою від імені колективу
Національного архітектурно-історичного
заповідника "Чернігів стародавній" Ю. О. Соболь

Поділитись:

Шановна Інна Михайлівна! Шановні колеги!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди славного ювілею – 140-річчя з часу заснування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.
  Заснування Вашої книгозбірні – це важливий крок для нашого міста, це найбільша скарбниця духовних багатств Чернігівського краю.
  Протягом цих щасливих і складних років бібліотека є прикладом для наслідування, зразком високої професійності, ентузіазму, інновацій, утвердження національної української ідеї.
  Щиро бажаємо бібліотеці процвітання, фінансової стабільності, нових креативних ідей, а працівникам – міцного здоров'я, щастя, добробуту, невичерпної енергії на благо нашої спільної бібліотечної справи.
Розкриті книги – це птахи в польоті!
Це міцно так спресовані віки,
Це ми, це наші діти і Країна!
Це вдалий крок до нашої свідомості й душі!

З повагою, колектив Наукової бібліотеки
Чернігівського національного
технологічного університету

Поділитись:

Шановні колеги і друзі!

  Прийміть щирі вітання з нагоди 140-річчя від часу заснування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка від колективу Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка!
  Бібліотека завжди була осередком, де зберігається пам'ять поколінь, невичерпним джерелом знань, примноження культурних, наукових традицій, гуманістичних цінностей. Як базовий елемент культурної, наукової, освітньої, інформаційної інфраструктури України, ваша бібліотека відіграє значну роль у розвитку інформаційної та мовної культури суспільства, патріотичного, правового та екологічного виховання, формуванні стійкого інтересу до вивчення та розуміння національної історії та культури.
  Щиро вітаємо вас зі святом! Впевнені, що ваша громадянська позиція та професійна діяльність стануть надійною запорукою модернізації бібліотечної справи, наближення українських бібліотек до європейських стандартів. Бажаємо процвітання у виконанні благородної місії служіння суспільству на користь України!

Від імені колективу, з повагою
директор Харківської державної
наукової бібліотеки
імені В. Г. Короленка В. Д. Ракитянська

Поділитись:

Вельмишановні колеги, дорогі працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка!

  Сердечно вітаємо із 140-річчям заснування бібліотеки.
  Ця подія символізує особливо шанобливе ставлення і глибоку повагу багатьох поколінь чернігівців до своєї духовної спадщини, науки, освіти і культури. Ви зберігаєте та популяризуєте багатовікову мудрість чернігівського краю, української землі і світу. У ваших руках свята і вічна цінність – Книга! Завдяки їй ви творите гуманістичне суспільство.
  Плідна робота вашого закладу допомагає уже багатьом поколінням читачів входити в чарівний світ книжки, здобути знання.
  Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, добробуту, наснаги, миру і злагоди у серцях! Нехай кожний день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні професійних обов’язків! Хай завжди щастить у ваших починаннях!

Від імені колективу Чернігівського історичного музею імені В. В. Тарновського С. Л. Лаєвський

27.09.2017
Поділитись:

Шановні Інно Михайлівно, колеги, друзі!

  Щиро вітаємо Вас з прекрасним святом, 140-річчям нашої Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка. Ювілей бібліотеки – це та вершина, з якої відбивається обрій великого життєвого досвіду, мудрості і наснаги на нові звершення.
  Тож бажаємо Вам, щоб ця мудрість, виваженість, людяність і доброта, бадьорий настрій, шана від людей та успіхи у праці завжди були супутниками Вашого життя! Від усієї душі зичимо щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та починаннях.
  Міцного Вам здоровая, широкого життєвого шляху та плідної роботи.
  Хай Ваша невичерпна енергія заряджає ще не один потрібний користувачам проект, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання.
 
Директор та працівники Борзнянської ЦБС

Поділитись:

Шановні колеги, дорогі друзі!

  Від імені колективу Чернігівського обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв дозвольте привітати всіх з прекрасним святом – 140-річчям заснування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка – найбільшої скарбниці духовних багатств Чернігівського краю!
  Місце Бібліотеки в культурному просторі країни залежить від освіченості та професіоналізму працівників – спеціалістів високої кваліфікації. Саме їх повсякденна робота сприяє удосконаленню та розвитку діяльності книгозбірні.
  Ваша праця, шановні колеги, націлена на те, щоб Бібліотека відповідала вимогам XXI століття і щоб кожний читач міг знайти відповіді на питання, пов'язані з історією, філософією, наукою, культурою, минулим, сьогоденням та майбутнім.
  Від усього серця зичимо всім міцного здоров'я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!
 
За дорученням колективу
завідуюча відділом клубної, редакційно-видавничої роботи
та технічного забезпечення ОМЦНЗКіМ  Н. П. Заваліна

Поділитись:

Шановні колеги!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек та ювілею вашої книгозбірні.
  Бажаємо вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів. Нехай ваша праця – хранителів людської мудрості – завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях.
  Мідного здоров'я, довголіття, родинного затишку, дружнього взаєморозуміння, творчих здобутків у вашій благородній справі.
  Всім радісних, світлих днів!
 
Колектив Сумської обласної
універсальної наукової бібліотеки

30.09.2017
Поділитись:

Комунальний вищий навчальний заклад "Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької" Чернігівської обласної ради

Шановні бібліотекарі!

  В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання від імені викладачів бібліотечної комісії та всього колективу коледжу з ювілеєм – 140-річчям від часу заснування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка!
  Бажаємо вам творчого завзяття, нових успіхів у благородній праці на теренах розбудови української науки, освіти, культури і духовності, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, інформацію, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві.
  Зичимо вам і вашим близьким міцного здоров'я, благополуччя, достатку у кожній оселі і прихильності долі.

Директор В. Г. Дорохін

27.09.2017
Поділитись:

Вельмишановні друзі!

  Прийміть щиросердечні вітання з нагоди 140-річчя від дня заснування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка!
  Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток освіти та культури Чернігівщини.
  Хай ваша праця стане надійним містком між минулим та сьогоденням, служить відродженню традицій, сприяє передачі наступним поколінням неоціненних скарбів мудрості!
  Успіху у добрих справах, здоров'я, достатку та злагоди у ваших родинах!

Від імені колективу Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана
Директор музею
Заслужений працівник культури І. Ральченко

м. Чернігів

27.09.2017
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється