Книжкові виставки 2024

Книжкові виставки

17.05.2024
41
Не стерти пам'яті народу

  Щорічно 18 травня в Україні відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Цьогоріч виповнюється 80 років з часу депортації кримських татар.
  Депортація кримськотатарського народу – один із найстрашніших злочинів радянського режиму, вчинений під час Другої світової війни, що мав катастрофічні наслідки для всіх кримських татар.

Докладніше
Поділитись:
15.05.2024
59
Ніл Ґейман: головний британський письменник-фантаст

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Ніл Ґейман: головний британський письменник-фантаст".

Докладніше
Поділитись:
14.05.2024
46
Карлос Руїс Сафон – сучасний іспанський майстер містичної прози

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Карлос Руїс Сафон – сучасний іспанський майстер містичної прози".

Докладніше
Поділитись:
13.05.2024
46
Реалістичні книги для підлітків польської письменниці Йоанни Ягелло

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Реалістичні книги для підлітків польської письменниці Йоанни Ягелло".

Докладніше
Поділитись:
12.05.2024
48
Захопливі книги норвезького письменника Ю Несбьо

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Захопливі книги норвезького письменника Ю Несбьо". Для зручності читачів книги на виставці розташовані у хронологічному порядку їх написання.

Докладніше
Поділитись:
11.05.2024
51
Віртуальна книжкова виставка "Книги Януша Корчака – польського педагога, письменника, лікаря та громадського діяча"

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Книги Януша Корчака – польського педагога, письменника, лікаря та громадського діяча".

Докладніше
Поділитись:
10.05.2024
58
Віртуальна книжкова виставка "Воєнна тематика у книгах європейських письменників"

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Воєнна тематика у книгах європейських письменників". 

Докладніше
Поділитись:
09.05.2024
61
Віртуальна книжкова виставка "Правові цінності Європейського Союзу"

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Правові цінності Європейського Союзу".

Докладніше
Поділитись:
08.05.2024
87
Українське писанкарство: історія та символіка

  Шкода, що про писанку як про витвір мистецтва згадують здебільшого перед Великоднем, адже писанкарство – це насправді унікальна гілка розгалуженого дерева декоративно-прикладного мистецтва України, яке має цікаву символіку та глибоке історичне коріння.
  Якщо ж говорити дещо конкретніше, то це мистецтво виготовлення писанок – яєць, на які наносяться орнаменти й символіка за допомогою різноманітних кольорів і технік. Кожна писанка відзначається яскравістю, красою та глибоким змістом. За всіх часів її дарували на знак миру, побажання здоров'я, краси, сили і врожаю.

Докладніше
Поділитись:
08.05.2024
41
Книжкова полиця нової європейської прози

  Фонд відділу абонемента Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових поповнився новими книгами сучасних європейських авторів. Це різножанрова література на будь-який смак як для дорослих, так і для дітей.
  Новинки чекають на своїх читачів. Запрошуємо до нашої бібліотеки!

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється