Книжкові виставки 2024

Книжкові виставки

27.05.2024
78
Чернігівське князівство – тисячолітня історія: від князя Мстислава до нескореного регіону Незалежної України

  2024 рік, відповідно до постанови Верховної Ради України про пам’ятні дати, визначено датою відзначення 1000-ліття заснування Чернігівського князівства. З цієї нагоди працівники відділу краєзнавства Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових підготували книжково-ілюстративну та віртуальну виставки «Чернігівське князівство – тисячолітня історія: від князя Мстислава до нескореного регіону Незалежної України», яка ілюструє шлях становлення, розквіту й занепаду князівства, долі його очільників, культурну, економічну та політичну роль у житті Київської Русі.

Докладніше
Поділитись:
23.05.2024
72
Безсмертя нації у слові (до Дня слов'янської писемності і культури)

  24 травня, в день пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, українці разом з іншими слов'янськими народами відзначають День слов'янської писемності і культури, урочисто прославляючи цим творців своєї абетки – братів Кирила і Мефодія. У нашій державі День слов'янської писемності і культури був установлений Указом Президента України від 17 вересня 2004 року. Проте вшанування Кирила і Мефодія має давню традицію. 

Докладніше
Поділитись:
17.05.2024
52
Не стерти пам'яті народу

  Щорічно 18 травня в Україні відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Цьогоріч виповнюється 80 років з часу депортації кримських татар.
  Депортація кримськотатарського народу – один із найстрашніших злочинів радянського режиму, вчинений під час Другої світової війни, що мав катастрофічні наслідки для всіх кримських татар.

Докладніше
Поділитись:
15.05.2024
70
Ніл Ґейман: головний британський письменник-фантаст

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Ніл Ґейман: головний британський письменник-фантаст".

Докладніше
Поділитись:
14.05.2024
61
Карлос Руїс Сафон – сучасний іспанський майстер містичної прози

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Карлос Руїс Сафон – сучасний іспанський майстер містичної прози".

Докладніше
Поділитись:
13.05.2024
62
Реалістичні книги для підлітків польської письменниці Йоанни Ягелло

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Реалістичні книги для підлітків польської письменниці Йоанни Ягелло".

Докладніше
Поділитись:
12.05.2024
63
Захопливі книги норвезького письменника Ю Несбьо

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Захопливі книги норвезького письменника Ю Несбьо". Для зручності читачів книги на виставці розташовані у хронологічному порядку їх написання.

Докладніше
Поділитись:
11.05.2024
64
Віртуальна книжкова виставка "Книги Януша Корчака – польського педагога, письменника, лікаря та громадського діяча"

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Книги Януша Корчака – польського педагога, письменника, лікаря та громадського діяча".

Докладніше
Поділитись:
10.05.2024
69
Віртуальна книжкова виставка "Воєнна тематика у книгах європейських письменників"

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Воєнна тематика у книгах європейських письменників". 

Докладніше
Поділитись:
09.05.2024
71
Віртуальна книжкова виставка "Правові цінності Європейського Союзу"

  Рік тому Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи спільно з Європейським Союзом. До цієї дати Центр європейської інформації Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових проводить Тиждень європейської книги. Сьогодні ми підготували для вас віртуальну книжкову виставку "Правові цінності Європейського Союзу".

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється