Бібліоефір

Бібліоефір

13.07.2025
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" I Праймвечір. Акценти
  На Українському радіо Чернігів у програмі "Праймвечір. Акценти" відбулася розмова ведучої Ірини Воробей з письменником Василем Красом. Обговорювали його новий історичний роман "Потреба під Конотопом", презентація якого відбулася у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Софії та Олександра Русових. Василь Крас, родом із Красностава на Борзнянщині, є автором кількох історичних романів. Він поділився спогадами про дитинство, але з сумом зазначив, що його рідне село занепадає. До письменництва прийшов за порадою доньки. Його новий роман детально описує Конотопську битву 1659 року. Пише Крас олівцем на папері, використовує праці сучасних істориків. Він вірить, що його романи будуть екранізовані, і вже працює над цим.
Поділитись:
26.06.2025
Презентація книги Сергія Соломахи "Сіверянські акценти Помаранчевої революції"
  26 червня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах чергового засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги Сергія Соломахи "Сіверянські акценти Помаранчевої революції".
Поділитись:
27.05.2025
Виставка картин "Село моє – моя душа" Діани Масинзової
  27 травня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося відкриття виставки картин "Село моє – моя душа" Діани Масинзової. В експозиції представлено близько 40 робіт художниці, зокрема пейзажі рідної Нехаївки й портрети полеглих воїнів-односельців.
Поділитись:
03.04.2025
Відкриття фотовиставки в межах польсько-українського проєкту "Листи у майбутнє" ("Listy do przyszłości")
  3 квітня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося відкриття фотовиставки в межах польсько-українського проєкту "Листи у майбутнє" ("Listy do przyszłości"). На виставці представлено 49 світлин від 27 польських фотохудожників у жанрах портрета, міського пейзажу, натюрморту, пейзажу, абстракції, анімалістики тощо.
Поділитись:
27.03.2025
Презентація книги Василя Пабата "Світло далекої зірки": літературний вечір, що об'єднав серця
  27 березня у стінах Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася знакова подія – презентація книги "Світлої далекої зірки" письменника, громадського діяча й захисника України Василя Пабата.
Поділитись:
05.03.2025
Вручення обласної літературно-мистецької премії імені Леоніда Глібова цьогорічним лауреатам
  5 березня клуб "Краєзнавець" Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових запросив на урочистості з нагоди вручення літературно-мистецької премії імені Леоніда Глібова цьогорічним лауреатам. Премія заснована громадським об'єднанням Літературна спілка "Чернігів" і редколегією журналу "Літературний Чернігів" та вручається у бібліотеці з 2002 року.
Поділитись:
19.02.2025
Перегляд фільму "Гриць Золотюсенький" і творча зустріч з його авторами
  19 лютого в читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбувся перегляд фільму "Гриць Золотюсенький" з серії "Седнів таємничий" і творча зустріч з його авторами. Захід був приурочений до 170-річчя від дня смерті седнівського блаженного Гриця Мірочника (1821–1855).
Поділитись:
11.02.2025
Презентація книги "Нариси історії євреїв Чернігова" Валентини Кузнєцової
  11 лютого у межах засідання клубу "Краєзнавець" у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація книги "Нариси історії євреїв Чернігова" журналістки, краєзнавиці та екскурсовода Валентини Кузнєцової.
Поділитись:
30.01.2025
Вікімарафон – 2025
  30 січня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбувся щорічний Вікімарафон – захід до дня народження української Вікіпедії, мета якого – залучити якомога більше людей до створення нових статей у Вікіпедії. Формат цього разу був змішаний (онлайн/офлайн).
Поділитись:
27.01.2025
Цифрова революція в бібліотеках: більше, ніж просто книги | Праймвечір. Акценти
  Сучасну бібліотеку важко уявити без комп'ютерних технологій. Які технології та цифрові ресурси використовують книгозбірні області та як вони впливають на формування сучасного бібліотечного простору? Про це в ефірі Українського Радіо Чернігів говорили із заступницею директора Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових Лілією Дубовик і завідувачкою відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Оленою Попович. Ведучий програми – Анатолій Тютюнник.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється