Бібліоефір

Бібліоефір

18.10.2021
Авіатор Харитон Семененко (Славоросов) | Восьмий колір

  Ірина Каганова, завідувачка відділу краєзнавства Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка взяла участь у програмі "Восьмий колір" Українського радіо: Чернігів. Авторка і ведуча програми Євдокія Тютюнник.

 

Поділитись:
16.10.2021
Презентація роману Олени Печорної "У затінку земної жінки"

  16 жовтня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася довгоочікувана презентація книги Олени Печорної "У затінку земної жінки".

Поділитись:
30.09.2021
Вересневе бібліотечне свято | Полудень

  Алла Мальована, заступник директора з наукової та інноваційної діяльності та Наталія Утиро, головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка взяли участь у програмі "Полудень" Українського радіо: Чернігів. Ведучий програми Олександр Котенко.

 

Поділитись:
30.09.2021
Кулінарна подорож гетьманською Чернігівщиною

  З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня – 3 жовтня 2021 р. у відділі краєзнавства Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбулося інформаційно-пізнавальне свято "Кулінарна подорож гетьманською Чернігівщиною". 

Поділитись:
22.09.2021
Презентація збірки віршів Миколи Будлянського "Любов і вирій"

  22 вересня у читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка на черговому засіданні клубу "Краєзнавець" було презентовано книгу віршів "Любов і вирій" відомого поета, журналіста, краєзнавця, лауреата низки літературних та мистецьких премій Миколи Будлянського.

Поділитись:
20.09.2021
100 комп'ютерів передано сільським бібліотекам Чернігівщини

  У межах проєкту Міністерства цифрової трансформації "Дія. Цифрова освіта" відбувається передача 5000 комп'ютерів бібліотекам по всій країні. На реалізацію проєкту не витрачені кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки об'єднанню зусиль держави, приватного бізнесу та місцевої влади, за сприяння Української бібліотечної асоціації.
  20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася передача 100 комп'ютерів для сільських бібліотек Чернігівської області.

Поділитись:
06.09.2021
6 вересня – День читання книг

  6 вересня – День читання книг. Це свято споріднене зі Всесвітнім днем читання вголос та Всесвітнім днем книги, але не тотожне їм. День читання книг створений для того, щоб нагадати людям, які не вважають за потрібне читати, що цей процес існує й донині і, більше того, він вельми захопливий.

Поділитись:
19.08.2021
Акція "Моя Україна"

  19 серпня у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася акція "Моя Україна" з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

Поділитись:
18.08.2021
Презентація книги "Ічнянці на війні проти російських окупантів"

  18 серпня у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася презентація книги "Ічнянці на війні проти російських окупантів" (автор-укладач – волонтер, голова громадської організації "Нескорені" Олеся Реута).

Поділитись:
15.07.2021
Презентація книги Михайла Марченка "Зірки спорту Приудайського краю"

  15 липня 2021 року у великому читальному залі КЗ "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка" у партнерстві з відділенням Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області відбулася презентація книги заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, заслуженого тренера України Михайла Марченка "Зірки спорту Приудайського краю" для спортсменів, тренерів, любителів фізичної культури, бібліотекарів, громадськості.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ 9:30 – 20:00
СБ-НД 10:00 – 18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ 9:30 – 20:00

обслуговування користувачів до 19:45

СБ-НД 10:00 – 18:00

обслуговування користувачів до 17:45

П'ятниця – вихідний день
Останній вівторок місяця – санітарний день