Електронні ресурси

Електронні ресурси

13.06.2024
Презентація книги порад "Особиста безпека в умовах війни" і монографії "Чернігівщина у війні" Івана Богатирьова
  13 червня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги порад "Особиста безпека в умовах війни" і монографії "Чернігівщина у війні: (нариси відтворення подій 24 лютого 2022 року)" доктора юридичних наук, професора Івана Богатирьова.
Поділитись:
08.06.2024
VII обласний поетичний фестиваль "Дотиком душі": магія поезії, яка торкається струн людської душі
  У серці кожного міста і села ховається невичерпна криниця поезії, де слова стають музою, а рядки – мелодією. У світлі цього відкриття в Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових уже всьоме відбувся важливий культурний захід – обласний поетичний фестиваль "Дотиком душі". Стати його учасниками виявили бажання поети й поетеси з різних куточків нашої області, а також із Харківщини та Сум. Дехто з цих творчих людей надіслав відеоролики, які були продемонстровані на екрані.
Поділитись:
06.06.2024
Засідання за круглим столом краєзнавців Чернігівського району
  6 червня з нагоди Всеукраїнського дня краєзнавства, який відзначається щороку 28 травня, у приміщенні Чернігівської районної ради відбулося засідання за круглим столом краєзнавців і музейних працівників Чернігівського району щодо обміну інформацією та вивчення досвіду про діяльність в умовах воєнного стану, реалізації нових проєктів.
Поділитись:
30.05.2024
Презентація монографії Надії Агафонової "Інша історія: пічонаги, половці – автохтонна опозиція"
  30 травня у Блакитній залі відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових відбулося чергове засідання клубу "Краєзнавець". Цього разу у межах відзначення 1000-ліття заснування Чернігівського князівства була презентована монографія "Інша історія: пічонаги, половці – автохтонна опозиція" науковиці з Одеси Надії Агафонової.
Поділитись:
15.05.2024
Відкриття виставки робіт майстрів Обласного центру народної творчості "Дивоцвіт народних ремесел"
15 травня У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося відкриття виставки робіт майстрів Обласного центру народної творчості "Дивоцвіт народних ремесел". На відкритті експозиції були присутні керівники студій відділу розвитку народних ремесел та художніх промислів, директор – Надія Заваліна. 
Поділитись:
01.05.2024
Бобровицька бібліотека стала кращою в області!
У Чернігівській обласній науковій бібліотеці ім. Русових відбулося підведення підсумків обласного конкурсу «Краща бібліотека 2023 року» та нагородження переможців. Серед більш ніж 500 бібліотек області абсолютну перемогу в номінації «Краща дитяча бібліотека року» здобула бібліотека для дітей Публічної бібліотеки Бобровицької міської ради.
Поділитись:
11.04.2024
Як в Чернігівській області сприяють функціонуванню української мови
  В області триває реалізація Програми сприяння функціонуванню української мови як державної на 2023-2028 роки (далі – Програма). До розроблення програми долучився Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, Управління освіти і науки ОДА, обласні бібліотеки, музеї.
Поділитись:
11.04.2024
Презентація монографій, присвячених історії Батурина і Глухова
  11 квітня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах чергового засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація монографій, присвячених історії двох столиць часів Гетьманщини – Батурина і Глухова. Були представлені дослідження Юрія Ситого "Археологічні карти Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця" й наукова студія Юрія Коваленка "Історична топографія Глухова доби середньовіччя та ранньомодерного часу".
Поділитись:
09.04.2024
В обласній науковій бібліотеці побували італійські волонтери
  9 квітня до Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових завітали волонтери з Італії (місто Канту, провінція Комо), які прибули в Україну з черговим гуманітарним вантажем. Делегацію супроводжували перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш і очільниця громадської організації "Сяйво Сіверщини" Ірина Березинець.
Поділитись:
28.03.2024
Презентація книги "Красилівка" (упорядник Володимир Правило)
  Клуб "Краєзнавець" запрошує! 28 березня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація книги "Красилівка" (упорядник Володимир Правило).
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється