Методичні матеріали за 2021 рік

Методичні матеріали за 2021 рік

  Віртуальна книжкова виставка: як зробити якісну віртуальну виставку в Power Point, Сanva та Google Slides? / підгот. бібліотекар НМВ Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка Шурубенко О. Ф. – Електрон. текст. та зображув. дані. – Назва з першого слайда.

  У сучасних умовах віртуальна книжкова виставка є однією з найпоширеніших форм презентації бібліотечного фонду в мережі Інтернет, ефективним інструментом надання доступу до інформаційних ресурсів з різної тематики, засобом інформування дистанційних користувачів про нові надходження.

Переглянути
Поділитись:

  Бібліотека в Instagram : методичний порадник бібліотекаря [Електронний ресурс] / Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка ; О. Шурубенко. – Вип. 7. – Чернігів, 2021. – 50 с.

  Методичний порадник бібліотекаря містить набір настанов зі створення облікового запису в соціальній мережі Instagram – від створення якісного профілю користувача до розкрутки акаунту.
  Структурно видання складається з п’яти розділів, три з яких висвітлюють теоретичні аспекти роботи в соцмережі, а два останні наочно демонструють досвід закордонних та вітчизняних бібліотек.
  Рекомендовано бібліотекам, які роблять перші кроки в Instagram.

Переглянути
Поділитись:

  Календар нетрадиційних свят. 2021 рік / підгот. бібліотекар НМВ Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка Шурубенко О. Ф. – Електрон. текст. та зображув. дані. – Назва з першого слайда.

  Різдво, Великдень, Деньзакоханих, День Незалежності України, День Святого Миколая та ін. – улюблені свята українців. Хто проних не знає? Головне завдання будь-якого свята – дарувати настрій, приємнімоменти, заряджати позитивом.

Переглянути
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ 9:30 – 20:00
СБ-НД 10:00 – 18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ 9:30 – 20:00

обслуговування користувачів до 19:45

СБ-НД 10:00 – 18:00

обслуговування користувачів до 17:45

П'ятниця – вихідний день
Останній вівторок місяця – санітарний день