ГРИЩЕНКО Петро Васильович

ГРИЩЕНКО Петро Васильович

   

  Ця книга знайомить з історісю сіл Новий та Старий Глибови, знищених радянським режимом 47 років тому назад. При її підготовці була використана історична література, архівні та бібліографічні документи, матеріали з періодичних видань та особистих архівів авторів, свідчення очевидців подій тощо.
  Видання розраховане на істориків, краєзнавців, педагогічних, бібліотечних та музейних працівників, а також усіх, кому не байдужа доля рідної Козелеччини.

   

   Цю книжечку ми присвячуємо рідній Талалаївщині, культурному минулому рідного краю, безмежну любов до якого ми пронесли через усе своє життя, через усі труднощі ХХ століття.
  В опублікованих тут етюдах читач знайде розповіді про видатних уродженців нашого краю (В. Горленко, Ганна Затиркевич-Карпинська та ін.), а також діячів, котрі відвідували Талалаївщину (Панас Мирний, художники Маковські, Врубель, Коровін та ін.). Скромні імена наших земляків Ф. О. Лавріненка, Ліни Бреус, І. Рачка та ін. теж знайшли в книжці своє місце.

   

  Городскія Поселенія въ Россійской Имперіи изданы подъ главною редакцію К. А. Манна (т. І и II) и Н. С. Милашевича (т. III, IV и V), которыми собраны и приведены въ систему всъ заключающіяся въ этомъ изданіи постановленій относительно городовъ;
 

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється