ЧЕРНІГІВСЬКИЙ національний педагогічний університет ім. Т. Г. ШЕВЧЕНКА

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ національний педагогічний університет ім. Т. Г. ШЕВЧЕНКА

  Запропонована монографія – чергова в серії книг, присвячених комплексному аналізу вищої педагогічної освіти і науки в Україні в розрізі областей. Характерні риси педагогічної освіти Чернігівської області висвітлені на тлі історії розвитку краю. Послідовно розкрито багатство інтелектуально-культурного потенціалу краю в єдності науки і культури. Простежено історичний розвиток педагогічної освіти Сіверщини. Дослідження завершується аналізом сучасних проблем і перспектив подальшого розвитку педагогічної освіти і науки в Чернігівській області.
  Видання розраховане на тих, хто має професійну необхідність або особисту потребу у вивченні педагогічної освіти і науки Чернігівщини.
  Методичні матеріали до організації навчально-пошукової роботи студентів в умовах наукової бібліотеки педагогічною ВНЗ укладено у відповідності з навчальними програмами "Основи інформаційної культури студента" і "Вступ до фаху" для педагогічних спеціальностей вищих закладів освіти III та IV рівнів акредитації і призначена для практичних занять та самостійної роботи студентів. Рекомендується викладачам та працівникам наукових бібліотек педагогічних ВНЗ.
  Соціальні й економічні зміни, що відбулися в Україні останніми роками, а саме: впровадження новітніх технологій виробництва, розвиток інноваційно-активних підприємств, адаптація до вимог стандартів країн Євросоюзу зумовлюють потребу у фахівцях з високим рівнем професійної компетентності, кваліфікації та мобільності.
  ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського створена згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 1999 р. №2018 на базі фондів наукової бібліотеки Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України та Центральної освітянської бібліотеки Міністерства освіти України. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2003 р. № 664-р. ДНПБ України присвоєно ім'я видатного українського педагога В.О. Сухомлинського.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється