Сімферопольське міське науково-творче товариство Василя БЕЗКОРОВАЙНОГО

Сімферопольське міське науково-творче товариство Василя БЕЗКОРОВАЙНОГО

Н3.21
Б 97
Безкоровайний, В.  
  П'єси на українські теми [Ноти] : для ф-но в чотири руки
/ В. Безкоровайний. - Сімферополь : Таврія, 2009. - 48 с.
  До збірки увійшло 12 композицій, які представляють широку жанрово-стилістичну палітру: гімн, романс, вальс, українські народні пісні, колядки, новотвори XX століття (стрілецькі та повстанські пісні). Цінністю видання є поповнення української фортепіанної педагогічної літератури невідомими ансамблевими п'єсами В. Безкоровайного, які залишаються актуальними як для навчання, так і для концертного виконання.
Н3.31
Б 97
Безкоровайний, В.  
  Сонати для фортепіано [Ноти]
/ В. Безкоровайний. - Сімферополь : [б. в.], 2008. - 48 с.

  Навчальний посібник педагогічного репертуару написано відповідно до програм навчальної дисципліни "Основний музичний інструмент (фортепіано)" для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр" спеціальності "Музика. Художня культура". Посібник містить "Сонати для фортепіано" Василя Без-коровайного у виконавсько-піаністичній редакції Б. Безкоровайного, а також вступну статтю О. Німилович і У. Молочко, де подано інформацію про композитора і методичні поради стосовно проблем виконання та інтерпретації його творів.

   Цей збірник видано за сприяння і фінансової підтримки Науково-творчого товариства Василя Безкоро­вайного (м. Сімферополь), доктора Євгена Стецьківа (США) – зятя композитора Василя Безкоровайного, Оксани Кузьмак (США).
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється