ЛЯДНЕВА Анастасія Вікторівна

ЛЯДНЕВА Анастасія Вікторівна

   

   Любі друзі! Перед вами – довгоочікуваний перший випуск журналу "КОМІLFО". Ми намагалися наповнити номер цікавими і пізнавальними для Вас статтями, що допомогли б кожному з нас стати успішними та довели, що молодіжна науково-мистецька еліта в Україні існує та розвивається.
  Ми намагалися скомпонувати наш журнал, як своєрідний путівник успіху на основі вже відомих постатей в науці, бізнесі, громадському та політичному житті України. Аще підготували "рецепти" Вашої успішної реалізації з міксу цікавинок психології, іт-сфери, коучингу та багато іншого.
  Нашою справжньою гордістю є розділ "Молодь про молодь" де ми намагатимемось відобразити якою є сучасна молодь: її думки, захоплення, обличчя, її любов...
  Одним словом, ми намагались зробити все, щоб разом з нами в тебе в житті все було коmilfo...

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники журналу.

   

  Привіт! В цьому номері, ми розкриємо Вам секрети успіху відомого київського фотохудожника Олексія Сінельникова, який улюблене заняття перетворив в роботу своєї мрії. Поговоримо, як не попастися на вудочку маніпулятора, керуючись науковими постулатами психології, а ще дізнаємось, що в інтернеті можна не тільки грати в ігри, а ще використовувати його в освіті й отримувати з цього бонуси. Але найголовніше, разом з Вами, ми спробуємо розібратися у одвічному студентському питанні: "Навіщо писати конспект, коли вже є лекція в електроному форматі?" та дізнаємось про надсучасні прийоми написання конспектів, котрими користується Білл Гейтс.
  Одним словом, разом з "КОМІLFО", буде цікаво та неодмінно корисно...

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники журналу.
 

 

   

  Привіт! В третьому номері "КОМІLFО", як завжди Ти знайдеш багато важливих інфо-бонусів.
  Парад відкриває інтерв'ю простого хлопця у минулому, а зараз успішного телеведучого Юрія Горбунова з авторськими "рецептами" успіху.
  Другий бонус – це зекономлені гроші у твоєму гаманці, адже прочитавши психологічний кейс цього номеру, Ти взнаєш про всі маркетингові хитрощі супермаркетів.
  Третій – фокус-покуси успішної та швидкої роботи у текстовій програмі Word!
  Й на закуску ще декілька важливих порад та фішок якими живе сучасна молодь.
  Ти у тренді? – Тоді "КОМІLFО" – стиль успіху...

Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники журналу.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється